Achiziţie publică
21671959
Acidum N-[2,4,6-trimethyl-3-bromacetanilid]-iminodiacetic (analog MbriDa) sau Mebrofenin [N-(3-bromo-2,4,6-trimethylphenyl-carbamoylmethyl)- iminodiacetic acid] (analog Bromo-Biliaron (BrIDA)
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 14:29
până la 08.09.2026 12:00
până la 08.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:30
până la 11.09.2026 12:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17 070 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 14:29 - 8 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:30
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Acidum N-[2,4,6-trimethyl-3-bromacetanilid]-iminodiacetic (analog MbriDa) sau Mebrofenin [N-(3-bromo-2,4,6-trimethylphenyl-carbamoylmethyl)- iminodiacetic acid] (analog Bromo-Biliaron (BrIDA)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 14:29
Valoarea estimată (fără TVA)
17 070 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
170 MDL
Achizitii.md ID
21671959
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, IMSP Centrul Republican de Diagnosticare Medicală
Durata contractului
21 sept 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Acidum N-[2,4,6-trimethyl-3-bromacetanilid]-iminodiacetic (analog MbriDa) sau Mebrofenin [N-(3-bromo-2,4,6-trimethylphenyl-carbamoylmethyl)- iminodiacetic acid] (analog Bromo-Biliaron (BrIDA)
CPV: 33600000-6 - Produse farmaceutice
Cantitatea: 6.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare Radio CRDM.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare Radio CRDM.signed
3.09.26 14:29
Model de contract_Produse radiofarmaceutice pu 2026
Documentele la ofertă
Model de contract_Produse radiofarmaceutice pu 2026
3.09.26 14:29
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
3.09.26 14:29
Documentatia standard Radio CRDM.signed
Documentele la ofertă
Documentatia standard Radio CRDM.signed
3.09.26 14:29
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
3.09.26 14:29
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentele la ofertă
Scrisoare de garantie bancara_Model
3.09.26 14:29
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK