Achiziţie publică
21671953
Капитальный ремонт спортзала в Теоретическом лицее с.Чумай
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 14:26
până la 08.09.2026 09:00
până la 08.09.2026 09:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 09:00
până la 16.09.2026 09:00
până la 16.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
674 181 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 14:26 - 8 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 9:00 - 16 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Капитальный ремонт спортзала в Теоретическом лицее с.Чумай
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7401, МОЛДОВА, Тараклия, с.Чумай, Ciumai
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 14:22
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:48
Valoarea estimată (fără TVA)
674 181 MDL
Achizitii.md ID
21671953
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7401, МОЛДОВА, Тараклия, с.Чумай, Ciumai
Durata contractului
1 oct 2026 14:26 - 30 mart 2027 14:26
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Капитальный ремонт спортзала в Теоретическом лицее с.Чумай
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: м2
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
formular nr.5.signed.pdf
formular nr.5.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-formular nr.5.
3.09.26 14:26
caiet de sarcini.signed (4).pdf
caiet de sarcini.signed (4).pdf
Specificaţie tehnică
-caiet de sarcini
3.09.26 14:26
anunt de pafrticipare.pdf
anunt de pafrticipare.pdf
Istoricul documentului
-
anunt de pafrticipare.pdf
anunt de pafrticipare.pdf
ID: 151c164c-31ba-4a54-814d-8ab434345185
tenderNotice
-
anunt_de_participare_.signed.pdf
anunt_de_participare_.signed.pdf
ID: 151c164c-31ba-4a54-814d-8ab434345185
tenderNotice
tenderNotice
-anunt_de_participare
3.09.26 15:48
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK