1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 13:14
până la 04.09.2026 14:00
au rămas 11 ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 14:00
până la 16.09.2026 08:30
3
Licitaţie
17.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 597 500 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 13:14 - 4 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor: 4 sept 2026, 14:00 - 16 sept 2026, 8:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Piese de schimb pentru autobuze – sistem de suspensie

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sarmizegetusa, 51
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
I.M. Parcul Urban de Autobuze
Telefonul de contact
022837349
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 13:14
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 13:14
Achizitii.md ID
21671930
CPV
34300000-0 - Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
documente standard formulare nr.3 nr.7-8.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
anunt de participare.pdf anunt de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
documentului unic de achiziții european (duae).doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
declaratie_ro.doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
specificatii de preț.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
specificatii tehnice.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 13:14
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.