1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:29
până la 08.09.2026 11:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 11:30
până la 11.09.2026 11:40
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 41 667 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 11:29 - 8 sept 2026, 11:30
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 11:30 - 11 sept 2026, 11:40

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Materiale de construcţii şi articole conexe

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3121, MOLDOVA, mun.Bălţi, locality, Stefan cel Mare nr.78 bl.A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Mutruc Nicolai
Telefonul de contact
+37369905617
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:19
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:29
Achizitii.md ID
21671885
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare
Specificaţie tehnică
Anunț de participare
3.09.26 11:29
Anunț de participare .
Specificaţie tehnică
Anunț de participare
3.09.26 11:29
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.