Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671881
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 11:32
până la 04.09.2026 14:00
până la 04.09.2026 14:00
au rămas 11 ore
2
Propunerea ofertelor
de la
04.09.2026 14:00
până la 07.09.2026 14:00
până la 07.09.2026 14:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
148 000 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:32 - 4 sept 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 14:00 - 7 sept 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Servicii de dezvoltare, coordonare și implementare a Programului de Activare HoReCa & Turism în cadrul Zilei Naționale a Vinului 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sfatul Tarii, 59
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Adrian Prozorovschi
Telefonul de contact
078800641
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:32
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:32
Achizitii.md ID
21671881
MTender ID
CPV
79400000-8 - Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare semnat.pdf
anunt de participare semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 11:32
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK