Achiziţie publică
21671877
Procurare mașini și utilaje electronice
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:18
până la 07.09.2026 00:00
până la 07.09.2026 00:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 00:00
până la 10.09.2026 15:00
până la 10.09.2026 15:00
3
Licitaţie
11.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
112 500 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:18 - 7 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 0:00 - 10 sept 2026, 15:00
Începutul licitației:
11 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Mașină de spălat rufe (2 buc), Pompă de drenaj (evacuare apă din fântână) (2 buc), Imprimantă (2 buc), UPS Ultra Power (1 buc), Computer de birou All-in-One (5 buc)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sprîncenoaia 1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:09
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:18
Valoarea estimată (fără TVA)
112 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 125 MDL
Achizitii.md ID
21671877
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Sprîncenoaia 1
Durata contractului
14 sept 2026 11:18 - 30 dec 2026 11:18
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 13.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt simplificat_mașini și utilaje_030926_w.pdf
anunt simplificat_mașini și utilaje_030926_w.pdf
tenderNotice
- Anunț
3.09.26 11:18
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK