Achiziţie publică
21671860
Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei.
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
627 607 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:25 - 7 sept 2026, 11:33
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 11:33 - 21 sept 2026, 8:34
Începutul licitației:
22 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3542, MOLDOVA, Orhei, s.Piatra, Mihai Eminescu
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:07
Valoarea estimată (fără TVA)
627 607 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
500 MDL
Achizitii.md ID
21671860
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3542, MOLDOVA, Orhei, s.Piatra, Mihai Eminescu
Durata contractului
24 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei.
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609031034_2Anuntde participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare
3.09.26 11:25
202609031034_1 anunt_de_intentie Lucrări .signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de intentie
3.09.26 11:25
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK