Statut Anulat
Valoarea estimată fără TVA 364 507,91 MDL
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 22:52 - 8 sept 2026, 23:30
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 23:30 - 15 sept 2026, 0:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

MD15TRPDAT333110A14615AD

Informația despre anulare
Motivul anulării
General change of Contract Notice
Data anulării
2 sept 2026, 22:55
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-6825, MOLDOVA, Ialoveni, s.Ruseştii Noi, Rusestii Noi
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Olga Capatina
Telefonul de contact
026841217
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 22:52
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 22:56
Achizitii.md ID
21671782
CPV
15800000-6 - Diverse produse alimentare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Carne
Buget: 119575.0 MDL
Anulată
Lotul nr. 2 - Lactate
Buget: 119575.0 MDL
Anulată
Anulată
Anulată
Lotul nr. 5 - Legume si fructe
Buget: 17885.0 MDL
Anulată
Lotul nr. 6 - peste
Buget: 17885.0 MDL
Anulată
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.