Achiziţie publică
21671747
Achiziționarea de beton conform necesităților Primăriei comunei Micăuți, raionul StrășeniAchiziționarea de beton conform necesităților Primăriei comunei Micăuți, raionul Strășeni
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 17:09
până la 15.09.2026 10:00
până la 15.09.2026 10:00
au rămas 12 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
666 153,33 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 17:09 - 15 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Achiziționarea de beton conform necesităților Primăriei comunei Micăuți, raionul Strășeni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3722, MOLDOVA, Străşeni, s.Micăuţi, s. Micăuți r. Strășeni
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 16:24
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 17:09
Valoarea estimată (fără TVA)
666 153,33 MDL
Achizitii.md ID
21671747
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3722, MOLDOVA, Străşeni, s.Micăuţi, s. Micăuți r. Strășeni
Durata contractului
5 oct 2026 17:08 - 31 dec 2026 17:08
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Achiziționarea de beton conform necesităților Primăriei comunei Micăuți, raionul Strășeni
CPV: 44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Cantitatea: 414.0
Unități de măsură: Metru cub
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK