Achiziţie publică
21671684
Работы по ремонту мостов, расположенных на автомобильных дорогах общего пользования районного значения
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 15:21
până la 04.09.2026 00:30
până la 04.09.2026 00:30
au rămas 18 ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 00:30
până la 15.09.2026 09:00
până la 15.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
374 980 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 15:21 - 4 sept 2026, 0:30
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 0:30 - 15 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Работы по ремонту мостов, расположенных на автомобильных дорогах общего пользования районного значения
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7401, МОЛДОВА, Тараклия, г.Тараклия (р-н Тараклия), str. Stefan Cel Mare, 59
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 15:18
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 15:21
Valoarea estimată (fără TVA)
374 980 MDL
Achizitii.md ID
21671684
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7401, МОЛДОВА, Тараклия, г.Тараклия (р-н Тараклия), str. Stefan Cel Mare, 59
Durata contractului
17 sept 2026 15:21 - 31 dec 2026 15:21
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Работы по ремонту мостов, расположенных на автомобильных дорогах общего пользования районного значения
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: м 2
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
техническое задание.signed.pdf
техническое задание.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-техническое задание
2.09.26 15:21
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
tenderNotice
-anunt de participare
2.09.26 15:21
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK