Achiziţie publică
21671611
Echipamente TIC (laptopuri, monitoare și echipamente periferice)
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 13:21
până la 14.09.2026 08:00
până la 14.09.2026 08:00
au rămas 9 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 08:00
până la 18.09.2026 13:00
până la 18.09.2026 13:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
320 000 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 13:21 - 14 sept 2026, 8:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 8:00 - 18 sept 2026, 13:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Echipament TIC (în set)
NB + Monitor + K&M+Mouse
NB + Monitor + K&M+Mouse
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 80/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 13:07
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 13:21
Valoarea estimată (fără TVA)
320 000 MDL
Achizitii.md ID
21671611
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 80/2
Durata contractului
21 sept 2026 13:17 - 31 dec 2026 13:17
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare echipament tic lp - 2026 actualizat 02.09.2026.semnat.pdf
anunt_de_participare echipament tic lp - 2026 actualizat 02.09.2026.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 13:21
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK