Achiziţie publică
21671609
Lucrări de amenajare exterioară și construcția unui perete de sprijin din cadrul IP Liceul Teoretic „Ion Creangă”
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 13:17
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 15.09.2026 09:00
până la 15.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
867 675 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 13:17 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 12:00 - 15 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de amenajare exterioară și construcția unui perete de sprijin din cadrul IP Liceul Teoretic „Ion Creangă”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2045, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Studenților 8/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 13:05
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 13:17
Valoarea estimată (fără TVA)
867 675 MDL
Achizitii.md ID
21671609
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2045, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Studenților 8/2
Durata contractului
17 sept 2026 13:17 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de amenajare exterioară și construcția unui perete de sprijin din cadrul IP Liceul Teoretic „Ion Creangă”
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_pavaj.signed.pdf
anunt_de_participare_pavaj.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 13:17
documentație standart_lucrari.signed.pdf
documentație standart_lucrari.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 13:17
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK