Achiziţie publică
21671567
Lucrari de reparatie a FABLAB
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 11:44
până la 11.09.2026 13:30
până la 11.09.2026 13:30
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 13:30
până la 18.09.2026 16:30
până la 18.09.2026 16:30
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
442 180 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 11:44 - 11 sept 2026, 13:30
Perioada de depunere a ofertelor:
11 sept 2026, 13:30 - 18 sept 2026, 16:30
Începutul licitației:
21 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lucrari de reparatie a FABLAB
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 11:44
Valoarea estimată (fără TVA)
442 180 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21671567
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3900, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, Stefan cel Mare nr.118
Durata contractului
21 sept 2026 11:44 - 24 sept 2026 11:44
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparații generale și de renovare
CPV: 45453000-7 - Lucrări de reparaţii generale şi de renovare
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609021138_anunt_de_participare 09.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-anunt de participare
2.09.26 11:44
202609021138_Caet de sarcini.signed (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-caiet de sarcini
2.09.26 11:44
202609021138_Deviz General (1) R2.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
-deviz de chieltuieli
2.09.26 11:44
202609021138_documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentele la ofertă
-document standart
2.09.26 11:44
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK