Achiziţie publică
21671501
Reparatia drumurilor locale s.Hasnasenii Mari,r-l Drochia
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 10:50
până la 08.09.2026 10:00
până la 08.09.2026 10:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
488 683 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 10:50 - 8 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 10:00 - 14 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Reparatia drumurilor locale s.Hasnasenii Mari,r-l Drochia
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5217, MOLDOVA, Drochia, s.Hăsnăşenii Mari, s.Hăsnășenii Mari,raionul Drochia
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:38
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:50
Valoarea estimată (fără TVA)
488 683 MDL
Achizitii.md ID
21671501
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5217, MOLDOVA, Drochia, s.Hăsnăşenii Mari, s.Hăsnășenii Mari,raionul Drochia
Durata contractului
23 sept 2026 10:48 - 31 dec 2026 10:48
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reparatia drumurilor locale s.Hasnasenii Mari,r-l Drochia
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Metru
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare drumuri.semnat.pdf
anunt_de_participare drumuri.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:50
hasnasenii mari drum 26 cs.semnat.pdf
hasnasenii mari drum 26 cs.semnat.pdf
Specificaţie tehnică
-
2.09.26 10:50
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK