1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 10:22
până la 14.09.2026 10:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 14.09.2026 10:00
până la 24.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 995 000 MDL
Perioada clarificărilor: 2 sept 2026, 10:22 - 14 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 14 sept 2026, 10:00 - 24 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia, 80/3
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Spînu
Telefonul de contact
022814574
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 10:10
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:32
Valoarea estimată (fără TVA)
1 995 000 MDL
Achizitii.md ID
21671472
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2026, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Dacia, 80/3
Durata contractului
8 oct 2026 10:20 - 31 dec 2026 10:20
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj. CPV: 30200000-1 - Echipament şi accesorii pentru computer
Cantitatea: 70.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
5-duae.doc
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:22
anunț de participare.pdf anunț de participare.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:22
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:22
3-specificatia de pret anexa 23.docx
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:22
2-specificația tehnică anexa 22.docx
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:22
4-documentația standard mtender id.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:32
Documentele lotului
anunț de participare.pdf
-
2.09.26 10:22
caiet de sarcini.pdf
-
2.09.26 10:22
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări