Achiziţie publică
21671436
Lucrări de reparaţie curente a Sălii de Sport în incinta Academiei ,,Ştefan cel Mare” a MAI, mun. Chişinău, str.Gh. Asachi, 21.
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 09:44
până la 07.09.2026 10:00
până la 07.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
până la 17.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
493 059,80 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 9:44 - 7 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 10:00 - 17 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparaţie curente a Sălii de Sport în incinta Academiei ,,Ştefan cel Mare” a MAI, mun. Chişinău, str.Gh. Asachi, 21.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2009, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Gh. Asachi 21
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
2 sept 2026, 9:23
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 12:12
Valoarea estimată (fără TVA)
493 059,80 MDL
Achizitii.md ID
21671436
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2009, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Gh. Asachi 21
Durata contractului
28 sept 2026 09:38 - 11 nov 2026 09:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparaţie curente a Sălii de Sport în incinta Academiei ,,Ştefan cel Mare” a MAI, mun. Chişinău, str.Gh. Asachi, 21.
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini sala sport academia mai.pdf
caiet de sarcini sala sport academia mai.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 09:44
anunt_de_participare.semnat (2).pdf
anunt_de_participare.semnat (2).pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 09:44
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK