1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 19:02
până la 06.09.2026 00:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la 06.09.2026 00:00
până la 11.09.2026 16:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:18
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 199 900 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 19:02 - 6 sept 2026, 0:00
Perioada de depunere a ofertelor: 6 sept 2026, 0:00 - 11 sept 2026, 16:30
Începutul licitației: 14 sept 2026, 15:18

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Mobilier sala festivă
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Nina Samson
Telefonul de contact
067226494
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 18:37
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 9:54
Valoarea estimată (fără TVA)
199 900 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 999 MDL
Achizitii.md ID
21671407
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Durata contractului
16 sept 2026 18:00 - 30 dec 2026 18:56
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Masă dreptunghiulară cu 4 picioare 2000x800 CPV: 39121200-8 - Mese
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Banchetă L 2000x300 CPV: 39113300-0 - Banchete
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf 2026 caiet de sarcini bunuri-mobilier.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Prezentul caiet de sarcini stabilește cerințele tehnice minime pentru fabricarea, livrarea și montarea mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
duae.doc
Documentele la ofertă
-declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 19:02
ds bunuri și servicii an_1_omf 115_15.09.2021 md.docx
Documentele la ofertă
-conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse
1.09.26 19:02
anunt_de_participare mobilier.signed.pdf anunt_de_participare mobilier.signed.pdf
Documentele la ofertă
ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE privind achiziționarea Mobilierului necesar dotării spațiilor Centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 19:02
schițe mese, banchete.pdf schițe mese, banchete.pdf
Ilustrare
-Schițe orientative
2.09.26 09:54
Documentele lotului
schițe mese, banchete.pdf
- Schițe orientative mese și banchete
1.09.26 19:02
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări