Achiziţie publică
21671340
Achizitionarea produselor alimentare și consumabile, inclusiv livrarea
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 15:23
până la 04.09.2026 16:00
până la 04.09.2026 16:00
a rămas 1 zi
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 16:00
până la 11.09.2026 16:00
până la 11.09.2026 16:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
270 000 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 15:23 - 4 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 16:00 - 11 sept 2026, 16:00
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Achizitionarea produselor alimentare și consumabile, inclusiv livrarea
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vîrnav Costin, 28, ap.5
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 15:17
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 15:23
Valoarea estimată (fără TVA)
270 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2 700 MDL
Achizitii.md ID
21671340
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vîrnav Costin, 28, ap.5
Durata contractului
15 sept 2026 15:21 - 30 dec 2026 15:21
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Achizitionarea produselor alimentare și consumabile, inclusiv livrarea
CPV: 55200000-2 - Campinguri şi alte tipuri de cazare decât cea hotelieră
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt produse alimentare 2026.semnat.pdf
anunt produse alimentare 2026.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-anunt de participare
1.09.26 15:23
Documentele lotului
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK