1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 14:50
până la 02.09.2026 15:00
2
Propunerea ofertelor
de la 02.09.2026 15:00
până la 07.09.2026 08:00
au rămas 3 zile
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 195 000 MDL
Perioada clarificărilor: 1 sept 2026, 14:50 - 2 sept 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor: 2 sept 2026, 15:00 - 7 sept 2026, 8:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicați oferta
Formulare medicale
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3501, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str. Vasile Lupu, 127, or. Orhei
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Cernalevschi Rodica
Telefonul de contact
023524967
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 14:45
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 14:50
Valoarea estimată (fără TVA)
195 000 MDL
Achizitii.md ID
21671327
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3501, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str. Vasile Lupu, 127, or. Orhei
Durata contractului
9 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Formulare medicale CPV: 22800000-8 - Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Cantitatea: 15000.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini - formulare medicale și registre 2026.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
anunt de participare.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
declaraţie de eligibilitate.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
-duae_.doc
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
anexa 22,23.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
-
1.09.26 14:50
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări