Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21671237
Lucrări de amenajare și pavare a platformelor pentru amplasarea containerelor de colectare a deșeurilor prin metoda de aducție, în cadrul Proiectului de Cooperare Intercomunitară privind îmbunătățirea sistemului de gestionare a deșeurilor și modernizarea serviciului public de salubrizare în satul Roșcani, comuna Calfa și comuna Telița din raionul Anenii Noi
1
Perioada de actualizare
de la
01.09.2026 09:56
până la 15.09.2026 10:30
până la 15.09.2026 10:30
au rămas 13 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
15.09.2026 10:30
până la 21.09.2026 10:30
până la 21.09.2026 10:30
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
195 990 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 9:56 - 15 sept 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:30 - 21 sept 2026, 10:30
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de amenajare și pavare a platformelor pentru amplasarea containerelor de colectare a deșeurilor prin metoda de aducție, în cadrul Proiectului de Cooperare Intercomunitară privind îmbunătățirea sistemului de gestionare a deșeurilor și modernizarea serviciului public de salubrizare în satul Roșcani, comuna Calfa și comuna Telița din raionul Anenii Noi
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-6530, MOLDOVA, Anenii Noi, s.Roşcani (r-l Anenii Noi), str. Stefan Cel Mare si Sfint
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
1 sept 2026, 9:56
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 9:56
Achizitii.md ID
21671237
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Activ
Documentele procedurii de achiziție
angajamentul de integritate_final.signed.pdf
angajamentul de integritate_final.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
caiet de sarcini platforme gunoi desfasurat.pdf
caiet de sarcini platforme gunoi desfasurat.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
anunt de participare final.signed.pdf
anunt de participare final.signed.pdf
tenderNotice
-
1.09.26 09:56
caiet de sarcini platforme f1.pdf
caiet de sarcini platforme f1.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 09:56
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK