1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 15:25
până la 09.09.2026 15:00
au rămas 2 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 15:00
până la 18.09.2026 15:30
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 483 967,30 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 15:25 - 9 sept 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor: 9 sept 2026, 15:00 - 18 sept 2026, 15:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Supraveghere tehnică (DIRIGINTE DE ȘANTIER) a lucrărilor de restaurare, consolidare și reconstrucție a blocului B a MNIM, (edificiul Muzeului Victimelor Deportărilor și Represiunilor Politice) din Chișinău

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, 31 August 1989 nr.121 bl.A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
TATIANA COLUCCI
Telefonul de contact
069302727
Datele achizitiei
Data publicării
31 aug 2026, 15:18
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 15:25
Achizitii.md ID
21671207
CPV
71240000-2 - Servicii de arhitectură, de inginerie şi de planificare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609041520_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-DocStandard
4.09.26 15:25
202609041520_Anunt de participare_Diriginte santier.semnat.pdf
tenderNotice
-Anunt de participare
4.09.26 15:25
202609041520_Caiet de sarcini_Diriginte antier.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-Caiet de sarcini
4.09.26 15:25
202609041521_DUAE.doc
Documentele la ofertă
-DUAE
4.09.26 15:25
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.