Achiziţie publică
21671071
Lotul 3 — Echipamente și materiale de prezentare (componenta G)
1
Perioada de actualizare
de la 02.09.2026 08:31
până la 11.09.2026 09:26
până la 11.09.2026 09:26
au rămas 8 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 09:26
până la 21.09.2026 08:26
până la 21.09.2026 08:26
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
131 250 MDL
Perioada clarificărilor:
2 sept 2026, 8:31 - 11 sept 2026, 9:26
Perioada de depunere a ofertelor:
11 sept 2026, 9:26 - 21 sept 2026, 8:26
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 8:31
Valoarea estimată (fără TVA)
131 250 MDL
Achizitii.md ID
21671071
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Durata contractului
1 oct 2026 08:30 - 31 dec 2026 07:30
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat.
CPV: 79342200-5 - Servicii de promovare
Cantitatea: 18.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 4 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4A_Anexa 11_ds Informatii priv asocierea Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F1_Anexa 7_ds Cerere de participare Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12B_Anexa 23_ds Specificatii de pret Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011653_Caiet_de_sarcini_implementare_4.2_si_4.3_grila_revizuita.signed.sem (2).pdf
Clarificări pentru participanți
CAIET DE SARCINI
2.09.26 08:31
202609011654_F17_Anexa 24_ds Contract Model Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F2_Anexa 8_ds Declaratie priv valab ofertei Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8A_Anexa 15_ds Lista subcontractantilor Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 3 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11B_Anexa 22_ds Specificatii tehnice Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8B_Acord de subcontractare Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F6_Anexa 13_ds Declaratie priv dotarile Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12A_Propunerea financiara Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4B_Acord de asociere Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 1 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 7 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F5_Anexa 12DeclarLista princip livrari.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_04_DUAE_Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 5 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7A_Anexa 14_ds Declaratie personalul de specialit.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11A_Propunerea tehnica Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 2 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F3_Anexa 9_ds Scrisoare de garantie bancara Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 6 Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7C_Declaratie disponibilit Expert Rebranding_AKIS.docx
Documentele la ofertă
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK