Achiziţie publică
21671030
Закупка твердого биотоплива гранулированной лузги подсолнуха (пелет) для ДДУ №2 и реабилитационного центра для инвалидов на 2026 г г.Тараклия
1
Perioada de actualizare
de la 01.09.2026 16:24
până la 07.09.2026 08:00
până la 07.09.2026 08:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 08:00
până la 14.09.2026 10:00
până la 14.09.2026 10:00
3
Licitaţie
15.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
333 000 MDL
Perioada clarificărilor:
1 sept 2026, 16:24 - 7 sept 2026, 8:00
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 8:00 - 14 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
15 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Закупка твердого биотоплива гранулированной лузги подсолнуха (пелет) для ДДУ №2 и реабилитационного центра для инвалидов на 2026 г г.Тараклия
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7401, МОЛДОВА, Тараклия, г.Тараклия (р-н Тараклия), Taraclia, str. Lenin, 128
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
28 aug 2026, 14:18
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:11
Valoarea estimată (fără TVA)
333 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
33,30 MDL
Achizitii.md ID
21671030
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7401, МОЛДОВА, Тараклия, г.Тараклия (р-н Тараклия), Taraclia, str. Lenin, 128
Durata contractului
16 sept 2026 16:22 - 31 dec 2026 16:22
Lista pozițiilor
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_пелеты).signed.pdf
anunt_de_participare_пелеты).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
1.09.26 16:24
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).signed.pdf
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
2.09.26 10:11
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK