Achiziţie publică
21667549
Lucrările de reparatie capitala, plombarea str. Ion Neculce, str. Lautarilor, str. Hotin s. Colonita
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
371 793,34 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
-
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2082, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, s. Colonita, str. Stefan cel Mare 3
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 13:07
Valoarea estimată (fără TVA)
371 793,34 MDL
Achizitii.md ID
21667549
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2082, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, s. Colonita, str. Stefan cel Mare 3
Durata contractului
17 aug 2026 13:05 - 31 dec 2026 12:05
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrările de reparatie capitala, plombarea str. Ion Neculce, str. Lautarilor, str. Hotin s. Colonita
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
S.R.L. "PERPETUUM CONS"
Preţul ofertei:
371 793,34 MDL
Statut:
Învingător
-
17.08.26 13:07
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK