Achiziţie publică
21667444
MATERIALE ELECTRICE
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
1 861,80 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
-
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3100, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, I. Franco nr.17
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 11:09
Valoarea estimată (fără TVA)
1 861,80 MDL
Achizitii.md ID
21667444
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3100, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, I. Franco nr.17
Durata contractului
6 aug 2026 10:36 - 6 aug 2026 10:36
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
DISC P/U MOTOCOASĂ ONDULAT 40T
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 3.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
SINA DE MONTARE DIN-35,30CM
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
BURGHII 14MM-19MM HEXAGON
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
Cutie p/u automate 1*12 EXT alba HOROZ
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
VE-10105. Intr. automat B VA47-29 25A 1P
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
6)
Denumirea
INTRERUPATOR AUTOMAT C VA47-29 16A IP
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
7)
Denumirea
INTR.AUTOMAT B VA 47-29 6A 1P
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
8)
Denumirea
RAMA DUBLA ORIZONTALĂ ELMOS
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
9)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
10)
Denumirea
VE-920602. INTRERUPATOR DUBLU INTER. 10A IP20 ALB ELMOS
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
11)
Denumirea
INTRERUPATOR UNITAR INTER 10A IP20 ALB ELMOS
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 3.0
Unități de măsură: Bucata
12)
Denumirea
VE-800142. PRIZA UNITARA EURO EXT 16A IP44 ALBA
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
13)
Denumirea
VE-920642. PRIZA 2P+E INT
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 12.0
Unități de măsură: Bucata
14)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
15)
Denumirea
LACAT B 40MM FONTA TOARTA D6MM INOX
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
16)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
17)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
18)
Denumirea
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
19)
Denumirea
LE-1045. Teava PPR cu fibrasticla d25
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
20)
Denumirea
ROBINET BILA D 20 PPR ALB
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
21)
Denumirea
LE-1056. Mufa FE 25X3/4 PPR alb
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
22)
Denumirea
LE-1054. Mufa dn 25 PPR alb
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 4.0
Unități de măsură: Bucata
23)
Denumirea
LE-1066. COT dn25x25 PPR alb
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 6.0
Unități de măsură: Bucata
24)
Denumirea
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
25)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
26)
Denumirea
DISC P/U MOTOCOASA 250*25.4 DT 40
CPV: 31200000-8 - Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
S.R.L. OPTIMCONSTRUCT-NORD
Preţul ofertei:
1 861,80 MDL
Statut:
Învingător
-
17.08.26 11:09
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK