Achiziţie publică
21667228
Materiale electrotehnice
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
9 400,04 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
-
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6401, MOLDOVA, Nisporeni, or.Nisporeni, Chisinaului, 2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 15:24
Valoarea estimată (fără TVA)
9 400,04 MDL
Achizitii.md ID
21667228
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
6401, MOLDOVA, Nisporeni, or.Nisporeni, Chisinaului, 2
Durata contractului
10 aug 2026 15:10 - 31 dec 2026 14:10
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
BEC LED A60 12W E27 4000K 1080Lm MILANLUX
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
TUB GOFRAT D=20 (100M) 750N CU SONDA ITALIA
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Metru
3)
Denumirea
INTRERUPATOR DUBLU EXTER. 10A IP44 ALB ELMOS (10/120 buc)
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
INTRERUPATOR UNITAR EXTER. 10A IP44 ALB ELMOS (10/120 buc)
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
6)
Denumirea
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
7)
Denumirea
Cantitatea: 20.0
Unități de măsură: Bucata
8)
Denumirea
PRIZA INTER. UNIT.CU OBTUR.+ CAPAC 16A 2P+E EXEN MOCHA
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
9)
Denumirea
CLESTE PT TAIAT SI DEZIZOLAT CABLURI 0,8-2,6mm2 140mm MANER 2K YATO
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
10)
Denumirea
PROJECTOR LED REMIX-20 20W IP65 RGB HOROZ
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
11)
Denumirea
TUB LED Glass 12W AC220V T8 1200Lm 60CM 6500K ELMOS(20 buc)
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
12)
Denumirea
CORP DE IL. JM-99-2 2*18W WQ P/U LED IP20 ELMOS
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
13)
Denumirea
TUB LED Glass 25W AC220V T8 2500Lm 120CM 6500K ELMOS(20 buc)
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Bucata
14)
Denumirea
TUB FLUORESCENT T8 18W/6500K 1250IM G13 60CM
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 30.0
Unități de măsură: Bucata
15)
Denumirea
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
16)
Denumirea
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Metru
17)
Denumirea
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Metru
18)
Denumirea
CORP DE IL. JM-97-2 2*36W WQK P/U LED IP20 ELMOS
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Bucata
19)
Denumirea
SET DE SURUBELNITE CU VARF MAGNETIC 8 buc (PLAT, PH, PRECIZIE) S2 YATO
CPV: 31500000-1 - Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK