Achiziţie publică
21667226
Materiale pentru reparații curente și întreținere -Factura Fiscală Nr.EBI000667723
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
302,71 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Materiale pentru reparații curente și întreținere -Factura Fiscală Nr.EBI000667723
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-4901, MOLDOVA, Glodeni, or.Glodeni, str. Suveranității 2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 15:01
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 15:06
Valoarea estimată (fără TVA)
302,71 MDL
Achizitii.md ID
21667226
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-4901, MOLDOVA, Glodeni, or.Glodeni, str. Suveranității 2
Durata contractului
28 mai 2026 08:00 - 31 mai 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
2)
Denumirea
Ulei p/u motor 2-t HP 1L 0781-319-8410
CPV: 44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
3)
Denumirea
Pensula 1"/25mm cu fibre naturale.maner lemn (356320)
CPV: 44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
4)
Denumirea
Pensula 2.5"/63mm cu fibre naturale(355304)
CPV: 44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
5)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
ebi000667723 (2).pdf
ebi000667723 (2).pdf
Documentele la ofertă
Factura Fiscală Nr.EBI000667723
14.08.26 15:06
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
S.C. "SABOLIXIA - PRIM" S.R.L., OR.GLODENI Suveranitatii nr.17
Preţul ofertei:
302,71 MDL
Statut:
Învingător
Oferta este conformă
14.08.26 15:08
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK