1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 11:54
până la 24.08.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 12:00
până la 04.09.2026 12:00
3
Licitaţie
07.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 200 000 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 11:54 - 24 aug 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 24 aug 2026, 12:00 - 4 sept 2026, 12:00
Începutul licitației: 7 sept 2026, 15:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Servicii de informare și publicitate
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Valentin Popescu
Telefonul de contact
+37322204129
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 11:54
Valoarea estimată (fără TVA)
1 200 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 200 MDL
Achizitii.md ID
21667052
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.chișinău, str.M.Dosoftei, 146
Durata contractului
15 sept 2026 03:00 - 15 sept 2027 03:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de informare și publicitate CPV: 79800000-2 - Servicii tipografice şi servicii conexe
Cantitatea: 22010.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Declaratie privind confirmarea identitatii
Specificaţie tehnică
Declaratie privind confirmarea identitatii
14.08.26 11:54
Specificații de preț
Specificaţie tehnică
Specificații de preț
14.08.26 11:54
Specificație tehnică actual
Specificaţie tehnică
Specificație tehnică actual
14.08.26 11:54
Anunț de participare
Specificaţie tehnică
Anunț de participare
14.08.26 11:54
Declarația privind valabilitatea ofertei
Specificaţie tehnică
Declarația privind valabilitatea ofertei
14.08.26 11:54
caiet sarcini
Specificaţie tehnică
caiet sarcini
14.08.26 11:54
DUAE
Specificaţie tehnică
DUAE
14.08.26 11:54

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.

2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

Casa Audio SRL

Preţul ofertei: 1 398 630 MDL
Statut: Anulat
Motivul: cu titlul provizoriu
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări