Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21666740
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
96 691,80 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 15:25 - 17 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 10:00 - 20 aug 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anunțului de participare
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2033, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 15:25
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 10:00
Achizitii.md ID
21666740
MTender ID
CPV
37520000-9 - Jucării
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Jocuri, materiale senzoriale, sportive, creative și educaționale pentru dotarea claselor suport
Buget: 96691.8 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK