Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21666692
1
Perioada de actualizare
de la
13.08.2026 14:35
până la 20.08.2026 11:07
până la 20.08.2026 11:07
2
Propunerea ofertelor
de la
20.08.2026 11:07
până la 23.08.2026 11:37
până la 23.08.2026 11:37
3
Licitaţie
de la
24.08.2026 15:00
până la 24.08.2026 15:09
până la 24.08.2026 15:09
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
697 125 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 14:35 - 20 aug 2026, 11:07
Perioada de depunere a ofertelor:
20 aug 2026, 11:07 - 23 aug 2026, 11:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
achiziționarea de beton conform necesităților Primariei s. Roşcani, r-nul Străşeni
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3729, MOLDOVA, Străşeni, s.Roşcani (r-l Străşeni), s.Roscani.R Straseni str. Stefan cel Mare 31
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 14:35
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 11:07
Achizitii.md ID
21666692
MTender ID
CPV
44100000-1 - Materiale de construcţii şi articole conexe
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare cop beton roscani2026.signed.pdf
anunt de participare cop beton roscani2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 14:35
caiet de sarcini beton roscani 2026.docx
Istoricul documentului
-
caiet de sarcini beton roscani 2026.docx
ID: 0678b68a-32c6-4929-94e9-ac14b03dfcd2
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini beton roscani 2026.docx
ID: 0678b68a-32c6-4929-94e9-ac14b03dfcd2
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini beton roscani 2026.docx
ID: 0678b68a-32c6-4929-94e9-ac14b03dfcd2
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 11:07
ds_bunuri.docx
Istoricul documentului
-
ds_bunuri.docx
ID: 2364ae5d-e18c-40f6-99c0-d13c247c719e
Documentele la ofertă
-
ds_bunuri.docx
ID: 2364ae5d-e18c-40f6-99c0-d13c247c719e
Documentele la ofertă
-
ds_bunuri.docx
ID: 2364ae5d-e18c-40f6-99c0-d13c247c719e
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 11:07
Data:
18 aug 2026, 08:31
Subiectul întrebării:
intrebare
Întrebare:
care este corecta marca beton
Răspuns (18 aug 2026, 09:09):
Beton Clasa C16/20 cu nisip și agregate naturale concasate, pietris granitic
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK