1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 14:26
până la 24.08.2026 10:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 10:00
până la 31.08.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 340 000 MDL
Perioada clarificărilor: 13 aug 2026, 14:26 - 24 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 24 aug 2026, 10:00 - 31 aug 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Servicii de deservire tehnică a generatoarelor electrice
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2065, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, N. Starostenco nr.30
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul Vamal
Telefonul de contact
+37322574130
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 14:26
Valoarea estimată (fără TVA)
340 000 MDL
Achizitii.md ID
21666680
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2065, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, RM
Durata contractului
1 sept 2026 03:00 - 2 nov 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de deservire tehnică a generatoarelor electrice CPV: 50500000-0 - Servicii de reparare şi de întreţinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor, a containerelor de metal şi a maşinilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
dsbunuriserviciiomf
Specificaţie tehnică
-
13.08.26 14:26
DUAE
Specificaţie tehnică
-
13.08.26 14:26
Anunt de participare
Specificaţie tehnică
-
13.08.26 14:26

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.

2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

Ajustarea Retelelor Electrice

Preţul ofertei: 305 000 MDL
Statut: Anulat
Motivul: preventiv
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
2
Denumirea participantului:

S.C. PROMO SOLUTII SRL

Preţul ofertei: 337 800 MDL
Statut: Anulat
Motivul: preventiv
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări