Achiziţie publică
21666632
Furtun alimentar siliconat multifunctional armat PVC D.19x3
1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 13:49
până la 14.08.2026 14:00
până la 14.08.2026 14:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 14:00
până la 19.08.2026 14:00
până la 19.08.2026 14:00
3
Licitaţie
20.08.2026 15:37
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
1 800 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 13:49 - 14 aug 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 14:00 - 19 aug 2026, 14:00
Începutul licitației:
20 aug 2026, 15:37
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Furtun alimentar siliconat multifunctional armat PVC D.19x3
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2038, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 5/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 13:47
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 13:49
Valoarea estimată (fără TVA)
1 800 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
18 MDL
Achizitii.md ID
21666632
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2038, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd.Dacia 5/2
Durata contractului
21 aug 2026 13:49 - 30 dec 2026 13:49
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 50.0
Unități de măsură: Metru
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
TERMO-INSTAL-GAZ S.R.L.
Preţul ofertei:
1 800 MDL
Statut:
Învingător
Oferta corespunde cerințelor anunțului de participare
25.08.26 16:22
Motivul: Oferta corespunde cerințelor anunțului de participare
Documentele de calificare
Documentele depuse cu oferta
contbancarsigned.pdf
ID: 12eea0c0-6a37-483e-958c-1e1dbffb6ea9
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
19.08.26 14:00
anexanr22signed.pdf
ID: 13e358a1-8369-44be-b4e6-734f6471d5eb
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
19.08.26 14:00
anexanr23signed.pdf
ID: a429b5c5-283b-4632-9652-fc8b7e9cee5c
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
19.08.26 14:00
extrastig092025signed.pdf
ID: cdd5a951-7527-4b7e-8902-648b67d17f89
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
19.08.26 14:00
anexanr2declaratiedeeligibilitatesigned.pdf
ID: ee65e8c2-4e26-4889-8e93-eb2c94431375
Documente de depunere
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
19.08.26 14:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK