Achiziţie publică
21666553
Carne
1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 12:16
până la 17.08.2026 12:46
până la 17.08.2026 12:46
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 12:46
până la 21.08.2026 17:46
până la 21.08.2026 17:46
3
Licitaţie
de la 24.08.2026 14:51
până la 24.08.2026 15:00
până la 24.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
71 100 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 12:16 - 17 aug 2026, 12:46
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 12:46 - 21 aug 2026, 17:46
Începutul licitației:
24 aug 2026, 14:51
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anunțului de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4833, MOLDOVA, Criuleni, s.Oniţcani, satul Onițcani, raionul Criuleni
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 21:26
Valoarea estimată (fără TVA)
71 100 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21666553
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4833, MOLDOVA, Criuleni, s.Oniţcani, satul Onițcani, raionul Criuleni
Durata contractului
1 sept 2026 12:11 - 31 dec 2026 11:11
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 108.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
Cantitatea: 288.0
Unități de măsură: Kilogram
3)
Denumirea
Cantitatea: 180.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608131147_Anunt_de_participare 01.09.2026.signed.pdf
tenderNotice
- Anunț de participare
13.08.26 12:16
Комиссия
Prenume
Bucaţel Natalia
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620009511
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
"Premium Catering" SRL
Preţul ofertei:
53 499 MDL
Statut:
Învingător
Corespunde tuturor cerințelor
26.08.26 09:40
Motivul: Corespunde tuturor cerințelor
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
ID: 3f2b91ed-efa5-47e4-bf43-0549ad063296
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
certificat cont banca.semnat.pdf
certificat cont banca.semnat.pdf
ID: 4cc49942-ccef-47d6-b23e-bc6e34bc6c49
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
certificat fisc pc 02.09.2026.signed.pdf
certificat fisc pc 02.09.2026.signed.pdf
ID: 56f32ffb-f62a-4e3a-a8dc-544d4b84a3d8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
ID: 5932de66-7ab5-42b6-9178-879d455b1c48
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
duae gimn. onitcani.semnat.pdf
duae gimn. onitcani.semnat.pdf
ID: 60fd846c-bd8c-4d81-8c0a-af7777be410c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
ID: 64321c92-aac5-4ac1-9d7a-5a4836fa8bca
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
ID: 7de5acfe-df20-4921-9043-b04110c5b4da
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
ID: 90418ddf-809c-4762-ab6f-8caf31c1b024
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
decizie, extras pc.semnat.pdf
decizie, extras pc.semnat.pdf
ID: ab49b1d2-29d0-4895-9d8f-a608f378c6ee
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
ID: ad38f810-43ba-408b-bdd1-527fa52a0362
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
oferta gimn. onitcani.semnat.pdf
oferta gimn. onitcani.semnat.pdf
ID: b2f3abbd-87d3-4b1a-891e-ee21fcd9817c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
ID: c10d6909-e188-4859-aa96-5551d847a416
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
ID: fdfd919f-be5f-4da8-afc4-8b2052f3a65f
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 15:48
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
2
Denumirea participantului:
I.I. "PROZOROVSKI LILIAN"
Preţul ofertei:
53 500 MDL
Statut:
Anulat
-
24.08.26 21:26
Motivul: -
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 20:31
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
anexa 23 f 4.2 gimnaziul onitcani.signed.pdf
anexa 23 f 4.2 gimnaziul onitcani.signed.pdf
ID: 57918a76-7138-4629-8cba-07ab92675d21
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
documente de depunere 2026 sf.signed.pdf
documente de depunere 2026 sf.signed.pdf
ID: 62db42dd-3534-40e6-8187-071701993dc7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK