Achiziţie publică
21666553
Pește
1
Perioada de actualizare
de la 13.08.2026 12:16
până la 17.08.2026 12:46
până la 17.08.2026 12:46
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 12:46
până la 21.08.2026 17:46
până la 21.08.2026 17:46
3
Licitaţie
de la 24.08.2026 14:14
până la 24.08.2026 14:28
până la 24.08.2026 14:28
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25 300 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 12:16 - 17 aug 2026, 12:46
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 12:46 - 21 aug 2026, 17:46
Începutul licitației:
24 aug 2026, 14:14
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Anunțului de participare
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4833, MOLDOVA, Criuleni, s.Oniţcani, satul Onițcani, raionul Criuleni
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 21:26
Valoarea estimată (fără TVA)
25 300 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21666553
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4833, MOLDOVA, Criuleni, s.Oniţcani, satul Onițcani, raionul Criuleni
Durata contractului
1 sept 2026 12:05 - 31 dec 2026 11:05
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 182.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608131147_Anunt_de_participare 01.09.2026.signed.pdf
tenderNotice
- Anunț de participare
13.08.26 12:16
Комиссия
Prenume
Bucaţel Natalia
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620009511
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
AMAGER-COM
Preţul ofertei:
15 997,80 MDL
Statut:
Învingător
Corespunde tuturor cerințelor
26.08.26 09:40
Motivul: Corespunde tuturor cerințelor
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
certificat privind lipsa restantelor.semnat.pdf
certificat privind lipsa restantelor.semnat.pdf
ID: 15a2825c-fc62-46d7-83df-daedd3642035
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
situatia financiara 2025.pdf.semnat.pdf
situatia financiara 2025.pdf.semnat.pdf
ID: 1fd0116f-9875-4500-90be-fd374a3e6b56
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
autorizatia pentru unitatea de transport.semnat.pdf
autorizatia pentru unitatea de transport.semnat.pdf
ID: 2d00c146-f3ea-4fdb-9190-0a34ba46944b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
acord de certificare.semnat.pdf
acord de certificare.semnat.pdf
ID: 2d9b68de-4b4a-49e8-90c9-57f1c314ed70
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
formularul informativ f3.3.semnat.pdf
formularul informativ f3.3.semnat.pdf
ID: 33327664-3482-4c03-9783-093fda8521c6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
autorizatie sanitar-veterinara.semnat.pdf
autorizatie sanitar-veterinara.semnat.pdf
ID: 3efd31b8-a948-44ab-aa02-4f3dc70e4e6b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
declaratie beneficiari efectivi.semnat.pdf
declaratie beneficiari efectivi.semnat.pdf
ID: 3ff21e6e-7412-433c-9ee4-d0d99f2aac4b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
cert sanit file de merluciu.semnat.pdf
cert sanit file de merluciu.semnat.pdf
ID: 4a28eae3-9e4d-4111-9bea-b2c6675fc939
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
specificatii tehnice anexa 22.semnat.pdf
specificatii tehnice anexa 22.semnat.pdf
ID: 4e34b927-8f91-42be-b670-8fd5f3450073
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
specificatii de pret anexa 23.semnat.pdf
specificatii de pret anexa 23.semnat.pdf
ID: 76199180-b1a0-4782-a755-c703c6b177c0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
dovada inregistrarii.semnat.pdf
dovada inregistrarii.semnat.pdf
ID: bd54c578-3363-4d00-9176-d5cf0cb46fb6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
certificat privind existenta conturilor.semnat.pdf
certificat privind existenta conturilor.semnat.pdf
ID: d9c173ab-8633-4ac5-b113-ec1499b05407
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
formularul ofertei f3.1.semnat.pdf
formularul ofertei f3.1.semnat.pdf
ID: e66ee53b-05cd-41dc-84e5-30bf047ed7a6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 05:54
Data deschiderii:
24.08.26 21:23
2
Denumirea participantului:
I.I. "PROZOROVSKI LILIAN"
Preţul ofertei:
16 000 MDL
Statut:
Anulat
-
24.08.26 21:23
Motivul: -
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 20:31
Data deschiderii:
24.08.26 15:00
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
anexa 23 f 4.2 gimnaziul onitcani.signed.pdf
anexa 23 f 4.2 gimnaziul onitcani.signed.pdf
ID: 57918a76-7138-4629-8cba-07ab92675d21
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
documente de depunere 2026 sf.signed.pdf
documente de depunere 2026 sf.signed.pdf
ID: 62db42dd-3534-40e6-8187-071701993dc7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 19:34
Data deschiderii:
24.08.26 16:34
3
Denumirea participantului:
SRL BAGUETTE
Preţul ofertei:
19 565 MDL
Statut:
Anulat
-
24.08.26 21:24
Motivul: -
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
autorizatia de transport&cartele medicale2026.signed.pdf
autorizatia de transport&cartele medicale2026.signed.pdf
ID: 11b2d019-4c1f-4d66-a33a-29eeabc91847
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
anexa 2. declarație de eligibilitate&anexa nr 7 cerere de participare&anexa nr 8 declaraţie privind valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: 142ac8fc-70e4-4f0c-bd8d-745de8e3e502
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
fisc din 17.08.2026.signed.pdf
fisc din 17.08.2026.signed.pdf
ID: 60761389-e431-4cf9-8771-77d3e14fcd98
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
documente2026.signed.signed.signed.signed.pdf
ID: 8c5a1f7d-5349-407e-926b-4cfe549075a7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
contract laborator.signed.pdf
contract laborator.signed.pdf
ID: f940f9e0-a514-4a3e-a20a-448483b84f8d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
21.08.26 10:48
Data deschiderii:
24.08.26 21:22
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK