Achiziţie publică
21666203
Lotul nr. 11 Amplificator multifuncțional cu mixer (500W)
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 15:48
până la 24.08.2026 12:00
până la 24.08.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la 24.08.2026 12:00
până la 01.09.2026 10:00
până la 01.09.2026 10:00
3
Licitaţie
02.09.2026 14:05
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
39 250 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 15:48 - 24 aug 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 12:00 - 1 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
2 sept 2026, 14:05
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform cerințelor tehnice din documentația de atribuire
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Postolachi
Telefonul de contact
022-50-4833
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 15:37
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 15:50
Valoarea estimată (fără TVA)
39 250 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
392,50 MDL
Achizitii.md ID
21666203
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Durata contractului
15 sept 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lotul nr. 11 Amplificator multifuncțional cu mixer (500W)
CPV: 30237000-9 - Piese şi accesorii pentru computere
Cantitatea: 3.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anexe la documentatia standard.docx
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard
12.08.26 15:48
anexa nr. 24 (contract-model) (2).signed.pdf
anexa nr. 24 (contract-model) (2).signed.pdf
Model de сontract
anexa nr. 24 (contract-model)
12.08.26 15:48
declaratia beneficiarilor efectivi.docx
Documentele la ofertă
Declaratia de beneficiari efectivi
12.08.26 15:48
anunt de participare .pdf
anunt de participare .pdf
tenderNotice
Anunt de participare
12.08.26 15:48
anexe la documentatia standard (19).signed.pdf
anexe la documentatia standard (19).signed.pdf
Documentele la ofertă
Anexe la documentatia standard
12.08.26 15:48
declaratia beneficiarilor efectivi (4).signed.pdf
declaratia beneficiarilor efectivi (4).signed.pdf
Documentele la ofertă
Declaratia de beneficiari efectivi
12.08.26 15:48
aviz age 6560 11.08.2026.pdf
aviz age 6560 11.08.2026.pdf
Documentele la ofertă
Aviz AGE
12.08.26 15:50
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
"VEC" SRL
Preţul ofertei:
31 269 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
04.09.26 09:44
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
12. vec certificat inregistrare.signed.pdf
12. vec certificat inregistrare.signed.pdf
ID: b61f59c2-b6d8-49e2-b9f9-b7a70c0c3842
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
2.09.26 14:52
12. extras vec din registru de stat.signed.pdf
12. extras vec din registru de stat.signed.pdf
ID: 05467d11-492d-495a-8258-3ec7aa844f7d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
10. vec confirmarea ambalaj.signed.pdf
10. vec confirmarea ambalaj.signed.pdf
ID: 140ffb85-0514-4823-b54f-73e289e233a4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
3. anexa 23 specificatii de pret.signed.pdf
3. anexa 23 specificatii de pret.signed.pdf
ID: 17a7bd3e-d9ec-41e3-a36c-1e15c415aeae
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
10. vec confirmarea bat.signed.pdf
10. vec confirmarea bat.signed.pdf
ID: 24026a88-40bb-42a6-bf63-8559ca914b67
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
5. declaraţie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.signed.pdf
5. declaraţie privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi.signed.pdf
ID: 24936ba8-7273-4ea5-8751-c15821c0bd7b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
4. garantia 2 pr. pu oferta.signed.pdf
4. garantia 2 pr. pu oferta.signed.pdf
ID: 2ac3a599-ee7b-4657-ab5e-38945e0a8b57
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
brochure of wall mount speaker rs-ms35 series_260831_103457.signed.pdf
brochure of wall mount speaker rs-ms35 series_260831_103457.signed.pdf
ID: 3385aa24-d8e7-467a-9d92-856ec00753a3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 13:28
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
2. anexa 22 specificatii tehnice_gr.signed.pdf
2. anexa 22 specificatii tehnice_gr.signed.pdf
ID: 61afdce5-5fa2-454d-beba-7e1da231e04d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 13:28
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
13. certificat privind lipsa restantelor - 1633162.signed.pdf
13. certificat privind lipsa restantelor - 1633162.signed.pdf
ID: 63de30dd-d5eb-42ca-845a-da91636b2e9d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
brochure rs500df amplifier_260831_103516.signed.pdf
brochure rs500df amplifier_260831_103516.signed.pdf
ID: 771d114f-ada4-4108-ab7e-faa8e51c001f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 13:28
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
7. anexa 8 valabilitatea ofertei.signed.pdf
7. anexa 8 valabilitatea ofertei.signed.pdf
ID: 957d4753-c3b1-4a5c-8f74-1e6cf2767448
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
6. cerere de participare anexa 7.signed.pdf
6. cerere de participare anexa 7.signed.pdf
ID: b52af243-6d5c-4131-9d41-f9248569a096
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
9. anexa nr 12 experienta.signed.pdf
9. anexa nr 12 experienta.signed.pdf
ID: b97b54e5-b813-4a7f-8391-79fb698ba697
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
10. vec confirmarea eee.signed.pdf
10. vec confirmarea eee.signed.pdf
ID: c923aaff-3232-4eef-a52c-7a3ecef6f815
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
31.08.26 09:54
Data deschiderii:
4.09.26 09:44
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK