Achiziţie publică
21666188
Hîrtie xerografică
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
68 750 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 15:27 - 13 aug 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13 aug 2026, 16:00 - 17 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
18 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Hîrtie xerografică
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Ştefan cel Mare, 198
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 15:26
Data ultimilor modificări
25 aug 2026, 15:21
Valoarea estimată (fără TVA)
68 750 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
206,25 MDL
Achizitii.md ID
21666188
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, bd. Ştefan cel Mare, 198
Durata contractului
19 aug 2026 15:27 - 31 dec 2026 15:27
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Hîrtie xerografică
CPV: 30100000-0 - Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare hîrtie xerox 2026 cna semnat.pdf
anunt de participare hîrtie xerox 2026 cna semnat.pdf
tenderNotice
Anunţ de participare
12.08.26 15:27
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK