Achiziţie publică
21666070
Servicii de elaborare a raportului de expertiză tehnică pentru monumentul arhitectural istoric de importanță națională, poziționat pe drumul public național G3 Lipcani – Bădragii Vechi – Brînzeni – M5, km 15,08
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
219 534 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 14:05 - 24 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 11:00 - 2 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Conform cerințelor caietului de sarcini
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Bucuriei 12a
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 13:49
Data ultimilor modificări
2 sept 2026, 10:00
Valoarea estimată (fără TVA)
219 534 MDL
Achizitii.md ID
21666070
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Bucuriei 12a
Durata contractului
21 sept 2026 14:03 - 30 mart 2027 14:03
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de elaborare a raportului de expertiză tehnică pentru monumentul arhitectural istoric de importanță națională, poziționat pe drumul public național G3 Lipcani – Bădragii Vechi – Brînzeni – M5, km 15,08
CPV: 71300000-1 - Servicii de inginerie
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare servicii raport expertiza 2 loturi.pdf
anunț de participare servicii raport expertiza 2 loturi.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 14:05
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK