Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
12.08.2026 12:04
până la 14.08.2026 11:00
până la 14.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la
14.08.2026 11:00
până la 19.08.2026 10:00
până la 19.08.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
25 108,33 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 12:04 - 14 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 11:00 - 19 aug 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Achiziționare rechizite de birou
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2028, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Lomonosov 49
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 12:04
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 10:49
Achizitii.md ID
21665973
MTender ID
CPV
30190000-7 - Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare rechizite de birou.signed.pdf
anunt de participare rechizite de birou.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 12:04
Rechizite de birou
Data:
13 aug 2026, 10:49
Subiectul întrebării:
Adeziv – creion PVC (20-35gr.Non-toxic)
Întrebare:
Buna ziua, verificati va rog specificatia solicitata , ce fel de Adeziv – creion aveți în vedere PVA sau PVP ? nu exista Adeziv – creion PVC
Răspuns (13 aug 2026, 12:24):
Bună ziua, Vă mulțumim pentru întrebare.
Din eroare tehnică a fost inclus PVA. Conform specificației este Adeziv- Creion PVP (20-35gr. Non -toxic).
Rechizite de birou
Data:
13 aug 2026, 10:49
Subiectul întrebării:
Adeziv – creion PVC (20-35gr.Non-toxic)
Întrebare:
Buna ziua, verificati va rog specificatia solicitata , ce fel de Adeziv – creion aveți în vedere PVA sau PVP ? nu exista Adeziv – creion PVC
Răspuns (13 aug 2026, 12:24):
Bună ziua, Vă mulțumim pentru întrebare.
Din eroare tehnică a fost inclus PVA. Conform specificației este Adeziv- Creion PVP (20-35gr. Non -toxic).
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK