Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21665939
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
96 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 11:45 - 14 aug 2026, 13:53
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 13:53 - 19 aug 2026, 16:53
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Servicii de proiectare pentru Modernizarea Secției Reabilitare
Generală și Medicină Fizică a Spitalul Raional Sîngerei pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6201, MOLDOVA, Sîngerei, or.Sîngerei, Testimițeanu, 51
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Andreea Gheorghiță
Telefonul de contact
026284463
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 11:45
Data ultimilor modificări
19 aug 2026, 16:53
Achizitii.md ID
21665939
MTender ID
CPV
71200000-0 - Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Servicii de proiectare pentru Modernizarea Secției Reabilitare Generală și Medicină Fizică a Spitalul Raional Sîngerei pentru anul 2026
Buget: 96000.0 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK