Achiziţie publică
21665929
Țeavă profilată
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 12:01
până la 14.08.2026 15:00
până la 14.08.2026 15:00
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 15:00
până la 18.08.2026 08:00
până la 18.08.2026 08:00
3
Licitaţie
19.08.2026 14:09
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2 300 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 12:01 - 14 aug 2026, 15:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 15:00 - 18 aug 2026, 8:00
Începutul licitației:
19 aug 2026, 14:09
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Țeavă profilată
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5401, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), or. Rezina, str. 27 August, 1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 11:28
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 12:01
Valoarea estimată (fără TVA)
2 300 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
23 MDL
Achizitii.md ID
21665929
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5401, MOLDOVA, Rezina, or.Rezina (r-l Rezina), or. Rezina, str. 27 August, 1
Durata contractului
20 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anexele la documen. standart procur. mater. de constr. pentru inst. subord. pr. or. rezina anul 2026.docx
Documentele la ofertă
-
12.08.26 12:01
lista adreselor institutiilor sub. prim. or. rezina.pdf
lista adreselor institutiilor sub. prim. or. rezina.pdf
Clarificări pentru participanți
-
12.08.26 12:01
duae achizitionarea materialelor de construcție, an. 2026 prim. or. rezina.doc
Documentele la ofertă
-
12.08.26 12:01
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SC LANGRAFT SRL
Preţul ofertei:
2 413,33 MDL
Statut:
Anulat
Ofertantul nu corespunde capacității tehnice şi/sau profesionale
19.08.26 16:53
Motivul: Ofertantul nu corespunde capacității tehnice şi/sau profesionale
Documentele de calificare
decizie de atribuire, achizitionarea materialelor de constructie or. rezina anul 2026.pdf
ID: 52e19bf7-22e7-4752-8ed2-d3561b2c70c4
Raport de evaluare
19.08.26 16:53
Documentele depuse cu oferta
duae achizitionarea materialelor de constructie, an. 2026 prim. or. rezina (1).signed.pdf
duae achizitionarea materialelor de constructie, an. 2026 prim. or. rezina (1).signed.pdf
ID: 0126f4df-1937-468b-b5c5-77ac59488086
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
certificat privind lipsa restantelor - 0937179.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 0937179.signed.pdf
ID: 35fe167f-d6b0-4654-a3fb-d47285d841e8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
certificat langraft.signed.pdf
certificat langraft.signed.pdf
ID: 955746ae-3998-4aca-bbfc-2b9b178a0424
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
declaratie livrare marfa.signed.pdf
declaratie livrare marfa.signed.pdf
ID: e78be227-02da-4619-b357-92ae472c126f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 14:42
Data deschiderii:
18.08.26 08:24
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK