Achiziţie publică
21665801
Lucrări de reparație a unor saloane si încăperi de serviciu in sectia chirurgie
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 09:24
până la 14.08.2026 11:20
până la 14.08.2026 11:20
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 11:20
până la 19.08.2026 11:20
până la 19.08.2026 11:20
3
Licitaţie
20.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
361 195,89 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 9:24 - 14 aug 2026, 11:20
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 11:20 - 19 aug 2026, 11:20
Începutul licitației:
20 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lucrări de
reparație a
unor saloane
si încăperi de
serviciu in
sectia
chirurgie
reparație a
unor saloane
si încăperi de
serviciu in
sectia
chirurgie
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7101, MOLDOVA, Ocniţa, or.Ocniţa (r-l Ocniţa), strada Sănătății nr.20
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 9:20
Data ultimilor modificări
13 aug 2026, 11:20
Valoarea estimată (fără TVA)
361 195,89 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
3 611,96 MDL
Achizitii.md ID
21665801
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7101, MOLDOVA, Ocniţa, or.Ocniţa (r-l Ocniţa), strada Sănătății nr.20
Durata contractului
20 aug 2026 09:22 - 30 dec 2026 09:22
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație a unor saloane si încăperi de serviciu in sectia chirurgie
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
documentatie_standard.signed.pdf
documentatie_standard.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 09:24
anunt_de_participare rep. chirurgie.pdf
anunt_de_participare rep. chirurgie.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 09:24
caiet de sarcini chirurgie.signed.pdf
caiet de sarcini chirurgie.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 09:24
caiet de sarcini desfășurat chirurgie.signed.pdf
caiet de sarcini desfășurat chirurgie.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
13.08.26 11:20
Documentele lotului
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
NORDGLAVSTROI
Preţul ofertei:
352 837 MDL
Statut:
Învingător
Prețul cel mai mic. Unicul participant.
24.08.26 08:52
Motivul: Prețul cel mai mic. Unicul participant.
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
cerere de participare.signed.pdf
cerere de participare.signed.pdf
ID: 2996d477-b31c-472a-a616-bfd7061eee48
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
2026 reparatia unor saloane et ii imsp sr ocnita.signed.pdf
2026 reparatia unor saloane et ii imsp sr ocnita.signed.pdf
ID: 40596ddd-c8a4-45c9-ac4b-3e97cb08ab8d
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
declaratie pentru coruptie.signed.pdf
declaratie pentru coruptie.signed.pdf
ID: 67e49fee-cda7-4466-a563-db03a6fbbcd0
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
lichiditate generală.signed.pdf
lichiditate generală.signed.pdf
ID: a754cf74-87d4-416f-bd65-71acfe11b4d4
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
1 documente de calificare 2026.pdf
1 documente de calificare 2026.pdf
ID: ce29a616-9806-4b34-927b-48d5b0ea3c45
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Propunere financiară
Data încărcării:
19.08.26 09:19
Data deschiderii:
21.08.26 11:39
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK