Achiziţie publică
21665763
Electrovalve pentru mașina de format sticlă
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 07:49
până la 21.08.2026 09:44
până la 21.08.2026 09:44
2
Propunerea ofertelor
de la 21.08.2026 09:44
până la 04.09.2026 07:45
până la 04.09.2026 07:45
3
Licitaţie
07.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
150 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 7:49 - 21 aug 2026, 9:44
Perioada de depunere a ofertelor:
21 aug 2026, 9:44 - 4 sept 2026, 7:45
Începutul licitației:
7 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform caietului de sarcini
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2023, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Transnistria nr.20
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
12 aug 2026, 7:49
Valoarea estimată (fără TVA)
150 000 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21665763
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2023, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Transnistria nr.20
Durata contractului
7 sept 2026 07:48 - 31 dec 2026 06:48
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 40.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
Nicord Prima
Preţul ofertei:
136 436 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
1.4 extras din registrul de stat.signed.pdf
1.4 extras din registrul de stat.signed.pdf
ID: 0b536390-11db-4809-966c-455c6eb35b7f
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 16:44
Data deschiderii:
4.09.26 07:45
1.1.1 cerere de participare.signed.pdf
1.1.1 cerere de participare.signed.pdf
ID: 81153725-fc5f-4c20-be2f-a41be5afc41d
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 16:41
Data deschiderii:
4.09.26 07:45
1.5 generala informatie.signed.pdf
1.5 generala informatie.signed.pdf
ID: acb25173-58c7-476f-b36d-eee482948879
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 16:44
Data deschiderii:
4.09.26 07:45
1.6.2 grafic livrare bunurilor.signed.pdf
1.6.2 grafic livrare bunurilor.signed.pdf
ID: d52c9603-f6fb-40d2-8160-78289aabb5fa
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 16:46
Data deschiderii:
4.09.26 07:45
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK