Achiziţie publică
21665489
Lucrări de reparație capitală a birourilor din clădirea situată pe str. Ștefan cel Mare, nr.14, or. Cimișlia, inclusiv amenajarea ghișeului pentru primirea și eliberarea actelor
1
Perioada de actualizare
de la 12.08.2026 08:38
până la 17.08.2026 11:00
până la 17.08.2026 11:00
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 11:00
până la 25.08.2026 11:00
până la 25.08.2026 11:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
634 800 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 8:38 - 17 aug 2026, 11:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 11:00 - 25 aug 2026, 11:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparație capitală a birourilor din clădirea situată pe str. Ștefan cel Mare, nr.14, or. Cimișlia, inclusiv amenajarea ghișeului pentru primirea și eliberarea actelor
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. A.Puskin 47
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
11 aug 2026, 11:57
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 11:14
Valoarea estimată (fără TVA)
634 800 MDL
Achizitii.md ID
21665489
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. A.Puskin 47
Durata contractului
31 aug 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:38
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație capitală a birourilor din clădirea situată pe str. Ștefan cel Mare, nr.14, or. Cimișlia, inclusiv amenajarea ghișeului pentru primirea și eliberarea actelor
CPV: 45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.semnat (1).pdf
anunț de participare.semnat (1).pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 08:38
caiet de sarcini sct cimișlia.pdf
caiet de sarcini sct cimișlia.pdf
Documentele la ofertă
-
12.08.26 08:38
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
JOFAM-ELITE SRL
Preţul ofertei:
474 058,10 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
26.08.26 13:16
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
duaesigned.pdf
ID: eacc7a31-9944-463a-a5c2-c83610fb548f
Documente de eligibilitate
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
25.08.26 11:00
graficuldeexecutaresigned.pdf
ID: 007ce7e5-1076-4c1c-9dc3-4656b74a19a4
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 13:15
cerereadeparticiparesigned.pdf
ID: 65e58ddc-2a17-4edd-a410-a6121a0ba21f
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 13:15
decalarațiadevalabilitateaoferteisigned.pdf
ID: 971b1ea1-2b76-4dc3-bc33-caadf0400b40
Documente de calificare
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 13:15
devizlocalsigned.pdf
ID: bae20d07-942b-4954-b84a-498fcf4007af
x_technicalDocuments
Data încărcării:
----
Data deschiderii:
26.08.26 13:15
2
Denumirea participantului:
SRL SUD-TERRA
Preţul ofertei:
475 101,05 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
26.08.26 13:17
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
оферта srl sud-terra работы.signed.pdf
оферта srl sud-terra работы.signed.pdf
ID: 30771657-5469-4cba-a470-98eac6b2c74d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
25.08.26 11:00
2026 чимишлия cbi здание ремонт ул.scelm,14-570 121,26.signed.pdf
2026 чимишлия cbi здание ремонт ул.scelm,14-570 121,26.signed.pdf
ID: 413fa8af-ec99-4f1d-8fd2-7e0db380e9d8
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
25.08.26 11:00
duae суд-терра 2026.signed.pdf
duae суд-терра 2026.signed.pdf
ID: db5d13a6-e74d-4d6e-86fd-efc08abf1364
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
25.08.26 11:00
experienta g. s.curoglo - acoperis.signed.pdf
experienta g. s.curoglo - acoperis.signed.pdf
ID: 01ce6c05-d9d3-4d27-847f-ff3625f39b7a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
сертификат на цемент(bpm-ciment grup).signed.pdf
сертификат на цемент(bpm-ciment grup).signed.pdf
ID: 06b10d1c-bf80-446f-be01-2238a7036061
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta l.t.tuzlova chirsova (incalzire).подписан.pdf
experienta l.t.tuzlova chirsova (incalzire).подписан.pdf
ID: 08e5162a-8c3e-4fef-ba4a-2cb51f6f3fb6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
aviz sud-terra 2026.signed.pdf
aviz sud-terra 2026.signed.pdf
ID: 13e58414-1c62-4577-bb33-5f21aecfe961
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
bugaevschi roman certificat 2026.signed.pdf
bugaevschi roman certificat 2026.signed.pdf
ID: 161d8b4a-412d-4103-a891-6192f43cb7e8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta pelinei.signed.pdf
experienta pelinei.signed.pdf
ID: 1777b4b3-7226-4169-9697-fbd04bad99d6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
баланс sud-terra 2025.signed.pdf
баланс sud-terra 2025.signed.pdf
ID: 184655d5-57eb-4a53-b33f-5d50b4f34e94
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
sm iso 50001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 50001 sud-terra.signed.pdf
ID: 18ffd422-4b0c-4058-9c82-4b815ca2b4d0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta ecocontact slobozia mare.подписан.pdf
experienta ecocontact slobozia mare.подписан.pdf
ID: 1b201498-772a-49c3-8fec-7c6a32c1d291
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat cont bancar sud-terra mold 2026.signed.pdf
certificat cont bancar sud-terra mold 2026.signed.pdf
ID: 1bee1f5e-ce22-457f-97c5-8af4bd248f1b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
полис страхования работников до 14.09.2026.signed.pdf
полис страхования работников до 14.09.2026.signed.pdf
ID: 26947543-f809-40bb-9ebc-765cb8273d9a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
профиль алюминиевый.signed.pdf
профиль алюминиевый.signed.pdf
ID: 2b92d887-2cce-4543-971b-9cddb578c1c1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
cerificat vizat 2025.signed.pdf
cerificat vizat 2025.signed.pdf
ID: 2baf7a47-8f2e-47ab-96f4-361b45a3414d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta prim.comrat- l.t.m.eminescu (2).подписан.pdf
experienta prim.comrat- l.t.m.eminescu (2).подписан.pdf
ID: 3cf16efd-e23d-4eab-badc-a8cba5645969
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat de atestare voicov vadim-2025.signed.pdf
certificat de atestare voicov vadim-2025.signed.pdf
ID: 3dfcc994-75ca-4c65-a1cc-c6ac94bca552
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
рекоменд.письмо примария комрат (fism) - мол.лицей.подписан.pdf
рекоменд.письмо примария комрат (fism) - мол.лицей.подписан.pdf
ID: 462e90ed-1192-4f0d-b960-1cd0b6c080a4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
сертификат на песок и щебень.signed.pdf
сертификат на песок и щебень.signed.pdf
ID: 4789dcf6-f3fe-467b-bf4f-a908c99a00ed
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta imsp sr cahul.signed.pdf
experienta imsp sr cahul.signed.pdf
ID: 4b27c7fe-871b-4718-ae0a-1a948e94ae27
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
anexa №18, 19, 20, 21.signed.pdf
anexa №18, 19, 20, 21.signed.pdf
ID: 5c66a0d8-f42f-4e28-babc-205067b5ccc2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
средняя годовая и ликвидность srl sud-terra 2025.signed.pdf
средняя годовая и ликвидность srl sud-terra 2025.signed.pdf
ID: 5ee1a5e0-a5fe-4ac3-a648-77134ca0918f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
aviz sanitar lacuri, grunduri, gleturi.signed.pdf
aviz sanitar lacuri, grunduri, gleturi.signed.pdf
ID: 65daf7b2-4083-4350-9134-c63c5d7d66e3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat (гипсокартон) rigips rb-9.5 (standard).signed.pdf
certificat (гипсокартон) rigips rb-9.5 (standard).signed.pdf
ID: 68bd4cbe-0626-43dc-81fa-5e16c12b1970
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta т.л.казаклия электрика на 3 этаже.подписан.pdf
experienta т.л.казаклия электрика на 3 этаже.подписан.pdf
ID: 7004cf1e-6901-475f-8153-3c9cc0d44091
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
сертификат на песок.signed.pdf
сертификат на песок.signed.pdf
ID: 70570ecb-77b1-437b-83d2-624147e76cfd
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
баланс sud-terra srl 2023.signed.pdf
баланс sud-terra srl 2023.signed.pdf
ID: 79bfbf6d-4080-40d8-923f-0db234038a05
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
кредитная линия sud-terra.signed.pdf
кредитная линия sud-terra.signed.pdf
ID: 7ae1df58-1c0a-4234-a2e7-c59304db1d8e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta примария г.кантемир - электрика.semnat.pdf
experienta примария г.кантемир - электрика.semnat.pdf
ID: 7b91b9a9-81f2-4721-93fd-684e0f0a8ed1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
sm iso 45001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 45001 sud-terra.signed.pdf
ID: 800c340a-6856-4baf-9a2f-50c921c2702b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
сертификат на плаcтиковые окна и двери vlaks-dim srl.signed.pdf
сертификат на плаcтиковые окна и двери vlaks-dim srl.signed.pdf
ID: 81e93ed4-d3d6-4b28-a865-8f88400e39ec
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat de instruire sud-terra srl in domeniul securitatii si sanatatii in munca (nivelul ii).signed.pdf
certificat de instruire sud-terra srl in domeniul securitatii si sanatatii in munca (nivelul ii).signed.pdf
ID: 910d4acd-dbae-4bf9-96bf-7f6c48525f5d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
recomandare cpln subsol.semnat.semnat.pdf
recomandare cpln subsol.semnat.semnat.pdf
ID: 974ffa90-84cb-4d0a-84b5-e84affe1eec8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta вулканешты - шабунина.signed.pdf
experienta вулканешты - шабунина.signed.pdf
ID: 97d96cb2-7c17-4d2f-94b1-840d1e5a3ab2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat de atestare godorozea dumitru - rt.signed.pdf
certificat de atestare godorozea dumitru - rt.signed.pdf
ID: 98256b85-017b-4825-9d9c-08a385a2afa4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta centrul sportiv univer.semnat.pdf
experienta centrul sportiv univer.semnat.pdf
ID: 9959cfdb-6c20-4b31-8eae-1136d6f688cb
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
informatii generale despre ofertant 2025.signed.pdf
informatii generale despre ofertant 2025.signed.pdf
ID: a974a660-d30e-4481-a977-45de9b326891
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta колледж м.чакир - ремонт блоков общежития.signed.pdf
experienta колледж м.чакир - ремонт блоков общежития.signed.pdf
ID: ab4a8cd5-e744-42d8-a5fc-9e620068fd18
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
лаборатория суд-терра до 30.10.2026.signed.pdf
лаборатория суд-терра до 30.10.2026.signed.pdf
ID: ab7b6a68-799a-4e6d-801f-c67171945138
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
cuijuclu semion dls.signed.pdf
cuijuclu semion dls.signed.pdf
ID: ad7b9898-8dfb-4fde-81c4-15c90ef93631
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
налоговая справка sud-terra до 01.09.2026.signed.pdf
налоговая справка sud-terra до 01.09.2026.signed.pdf
ID: b2dcae99-86fc-48cc-946f-71122a2a1735
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta - politia de frontiera.signed.pdf
experienta - politia de frontiera.signed.pdf
ID: b5d86141-de71-4dd2-ab5b-34a0a386b501
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
declaratie de proprie raspundere.signed.pdf
declaratie de proprie raspundere.signed.pdf
ID: b7c08851-e7ae-4542-ba62-1e286e5fb1ef
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:17
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
conditionere artel.signed.pdf
conditionere artel.signed.pdf
ID: b815d966-f0d0-4b5b-bd97-740297aa723d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
реквизиты sud-terra moldincombank.signed.pdf
реквизиты sud-terra moldincombank.signed.pdf
ID: bc03b137-72d5-4ad4-900b-5d839e4d2de0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
sm iso 9001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 9001 sud-terra.signed.pdf
ID: bc6c148f-0479-4677-bb31-64d3c666c726
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
sm iso 14001 sud-terra.signed.pdf
sm iso 14001 sud-terra.signed.pdf
ID: bf43c4fa-6f82-4d44-a5a0-95d3900b7844
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat onica dorin. - rt.signed.pdf
certificat onica dorin. - rt.signed.pdf
ID: bf5e4b01-13a2-461a-a74f-8b59900433b7
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
реквизиты sud-terra.semnat.pdf
реквизиты sud-terra.semnat.pdf
ID: bfccf197-ea45-4b57-8add-5de52f01d8c9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
рекомендательное письмо sud-terra контракт 190 (дс2023).semnat.pdf
рекомендательное письмо sud-terra контракт 190 (дс2023).semnat.pdf
ID: c09c3aad-23f7-478f-b3cb-972890d46920
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta - mun.comrat ремонт в подведомственных учреждениях.signed.pdf
experienta - mun.comrat ремонт в подведомственных учреждениях.signed.pdf
ID: c2bf3834-a9cd-4ffc-afff-85435e07864f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat cont bancar sud-terra agro 2026.signed.pdf
certificat cont bancar sud-terra agro 2026.signed.pdf
ID: ca2c9151-660b-42ec-b8cb-dc61e8be6cd4
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta m.eminescu.signed.pdf
experienta m.eminescu.signed.pdf
ID: ce09096b-3989-48a8-89d7-68abdb54f9a9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
declaration-28198740.signed.pdf
declaration-28198740.signed.pdf
ID: d0ce50bb-0870-4873-8cde-fb04dfb0e5d3
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
extras sud-terra din 09.07.2026.signed.pdf
extras sud-terra din 09.07.2026.signed.pdf
ID: d369b6e2-e49a-4fab-ba4d-d7b14382b0a2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
decizie sud-terra.подписан.pdf
decizie sud-terra.подписан.pdf
ID: d6d7eec7-53ee-4790-b7ba-0b2c5c17ef99
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
manual calitatii.подписан.pdf
manual calitatii.подписан.pdf
ID: d76fbbcc-1493-4248-802d-8e1a138c633d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
сварная армированная сетка.signed.pdf
сварная армированная сетка.signed.pdf
ID: d85d77cf-2126-4394-9140-4ca8ce0b20e5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
scrisoare de garantie srl sud-terra.signed.pdf
scrisoare de garantie srl sud-terra.signed.pdf
ID: daaeb9a3-85e2-4c1f-a574-bc356b09b2e2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
рекоменд.письмо примария г.кантемир.semnat.pdf
рекоменд.письмо примария г.кантемир.semnat.pdf
ID: e26a0819-08d2-4622-af46-fadababaea66
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta centrul sportiv-subsol 4mln.semnat.pdf
experienta centrul sportiv-subsol 4mln.semnat.pdf
ID: e62986d6-47ea-448d-aa74-b23d8fa9379e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
баланс srl sud-terra 2024.semnat.pdf
баланс srl sud-terra 2024.semnat.pdf
ID: e8d8b790-bf59-4336-960b-c76953625f8f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
финальный акт - молдавский лицей.pdf
финальный акт - молдавский лицей.pdf
ID: eaaa77e4-85ca-4978-8f84-5ea8a9786a62
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
certificat de atestare holostenco vadim- responsabil tehnic.signed.pdf
certificat de atestare holostenco vadim- responsabil tehnic.signed.pdf
ID: f1e83e21-d8c2-4835-be6a-2af7fa7f4663
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
experienta enichioi - acoperis.signed.pdf
experienta enichioi - acoperis.signed.pdf
ID: f27f5f15-9e69-47a6-82db-c5c246206bb8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
ipc (ials) 2021-2024.semnat.pdf
ipc (ials) 2021-2024.semnat.pdf
ID: f76ba866-886d-4029-899d-872467044048
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
cazier judiciar от 18.08.2026.signed.pdf
cazier judiciar от 18.08.2026.signed.pdf
ID: f8d6e436-0156-41b2-b9b4-dded2c54f25e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
25.08.26 10:14
Data deschiderii:
26.08.26 13:16
3
Denumirea participantului:
ALARCON GROUP
Preţul ofertei:
599 596,05 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
26.08.26 13:19
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:45
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
24.08.26 13:46
Data deschiderii:
26.08.26 13:17
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK