Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21665458
Servicii de elaborare a documentației de proiect și deviz pentru executarea lucrărilor de reparație capitală a imobilului cu numărul cadastral 67012150093.02 lit. B, din or. Rezina, str. Nistreana,1, (suprafața bunului imobil constituie: 153.80 m2, D+P+2E având destinația tip cămin pentru 40 de locatari) precum și elaborare expertizei tehnice - suplimentar
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
385 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 8:26 - 18 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 10:00 - 25 aug 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Servicii de elaborare a documentației de proiect și deviz pentru executarea lucrărilor de reparație capitală a imobilului cu numărul cadastral 67012150093.02 lit. B, din or. Rezina, str. Nistreana,1, (suprafața bunului imobil constituie: 153.80 m2, D+P+2E având destinația tip cămin pentru 40 de locatari) precum și elaborare expertizei tehnice - suplimentar
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Nicolae Titulescu 35
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 8:26
Data ultimilor modificări
25 aug 2026, 10:00
Achizitii.md ID
21665458
MTender ID
CPV
71200000-0 - Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Achiziţia nu a avut loc
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK