1
Perioada de actualizare
de la 11.08.2026 12:03
până la 17.08.2026 13:00
2
Propunerea ofertelor
de la 17.08.2026 13:00
până la 27.08.2026 09:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 425 000 MDL
Perioada clarificărilor: 11 aug 2026, 12:03 - 17 aug 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor: 17 aug 2026, 13:00 - 27 aug 2026, 9:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

-
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4719, MOLDOVA, Briceni, s.Colicăuţi, str. Ștefan cel Mare
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Anatolie Suhan
Telefonul de contact
069286454
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
27 aug 2026, 11:49
Valoarea estimată (fără TVA)
425 000 MDL
Achizitii.md ID
21665350
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4719, MOLDOVA, Briceni, s.Colicăuţi, str. Ștefan cel Mare
Durata contractului
31 aug 2026 12:02 - 31 dec 2026 11:02
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrari de reparatie capitala la Scoala de Arte CPV: 45212000-6 - Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608111201_Documentația standart.docx
Documentele la ofertă
-
11.08.26 12:03
202608111201_DUAE.docx
Documentele la ofertă
-
11.08.26 12:03
202608111201_Anunț de participare.docx
tenderNotice
-
11.08.26 12:03
202608111201_Lista cantităților de lucrări.docx
Specificaţie tehnică
-
11.08.26 12:03
Комиссия
Prenume
Suhan Anatolie
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1007601004928
Funcţia
---

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.

2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

DIOLSOF CONS

Preţul ofertei: 340 026 MDL
Statut: În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
2
Denumirea participantului:

CAPITELI

Preţul ofertei: 382 959,17 MDL
Statut: în aşteptare

Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".

Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări