Achiziţie publică
21665286
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din I.P. de Educație Timpurie Grădinița Guguță pentru semestrul II a anului 2026
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
707 520 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 21:28 - 17 aug 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 10:00 - 25 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
26 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din I.P. de Educație Timpurie Grădinița Guguță pentru semestrul II a anului 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4403, MOLDOVA, Călăraşi, or.Călăraşi, str.Mihai Eminescu, 19
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 21:20
Data ultimilor modificări
25 aug 2026, 10:00
Valoarea estimată (fără TVA)
707 520 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
7 075,20 MDL
Achizitii.md ID
21665286
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4403, MOLDOVA, Călăraşi, or.Călăraşi, str.Mihai Eminescu, 19
Durata contractului
28 aug 2026 18:00 - 31 dec 2026 21:26
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Servicii de preparare și distribuire a hranei pentru copiii din I.P. de Educație Timpurie Grădinița Guguță pentru semestrul II a anului 2026
CPV: 55500000-5 - Servicii de cantină şi servicii de catering
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_.signed.pdf
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 21:28
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK