Achiziţie publică
21665257
Carne animaliera si produse din carne
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 16:41
până la 14.08.2026 17:25
până la 14.08.2026 17:25
2
Propunerea ofertelor
de la 14.08.2026 17:25
până la 18.08.2026 19:25
până la 18.08.2026 19:25
3
Licitaţie
de la 19.08.2026 13:51
până la 19.08.2026 14:00
până la 19.08.2026 14:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
52 688 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 16:41 - 14 aug 2026, 17:25
Perioada de depunere a ofertelor:
14 aug 2026, 17:25 - 18 aug 2026, 19:25
Începutul licitației:
19 aug 2026, 13:51
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Carne animaliera si produse din carne
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5629, MOLDOVA, Drochia, s.Pеlinia, Stefan cel Mare 123
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
20 aug 2026, 8:11
Valoarea estimată (fără TVA)
52 688 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21665257
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5629, MOLDOVA, Drochia, s.Pеlinia, Stefan cel Mare 123
Durata contractului
1 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 220.0
Unități de măsură: Kilogram
2)
Denumirea
Cantitatea: 140.0
Unități de măsură: Kilogram
3)
Denumirea
Cantitatea: 5.0
Unități de măsură: Kilogram
4)
Denumirea
Cantitatea: 7.0
Unități de măsură: Kilogram
5)
Denumirea
Cantitatea: 12.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608101641_anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_26_10_2021_0 (2).signed.pdf
tenderNotice
-
10.08.26 16:41
Комиссия
Prenume
Pripa Liuba
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1007601009244
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
SC ”VILLA PRODOTTI” S.R.L.
Preţul ofertei:
35 514,25 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
autorizatie, contracte 5 file.signed.pdf
autorizatie, contracte 5 file.signed.pdf
ID: 055ef3ed-5917-4768-b3b6-4221a8aa223c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
certificat de calitate cpl 2026.signed.pdf
certificat de calitate cpl 2026.signed.pdf
ID: 067b168c-20d7-486b-857c-5582f51192a8
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:56
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
abator vita porc etc.signed.pdf
abator vita porc etc.signed.pdf
ID: 097c7e69-ab3d-4ced-94f0-74a8deabd241
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
contract cu laborator cpl 12.2027signed.pdf
contract cu laborator cpl 12.2027signed.pdf
ID: 1493201b-04ef-4162-b027-61a7d1540aee
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
declaratia beneficiar efectiv.signed.pdf
declaratia beneficiar efectiv.signed.pdf
ID: 2e467dcc-a438-4fe7-96e8-665fbfadd405
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:53
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
procura villa prodotti 12.2026.signed.pdf
procura villa prodotti 12.2026.signed.pdf
ID: 2e55ce14-92af-4067-a7e0-b62e9840201a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:53
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
certificat vip lipsa restantelor 29.08.26.signed.pdf
certificat vip lipsa restantelor 29.08.26.signed.pdf
ID: 5bddf074-8843-456f-aa97-fa5b78127caa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:56
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
extras, banc, decizia, capacitati, despre of,etc-12 file.signed.pdf
extras, banc, decizia, capacitati, despre of,etc-12 file.signed.pdf
ID: 791d844c-d035-4041-990a-003b62c2bf25
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
certificat nour vasile 2026.signed.pdf
certificat nour vasile 2026.signed.pdf
ID: 8b471c95-b518-4809-8b06-69c2c930ac86
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:56
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:06
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
declaratie conformitate semifabricate cpl 11.2026.signed.pdf
declaratie conformitate semifabricate cpl 11.2026.signed.pdf
ID: b87f73b7-df83-49ef-b478-f1b1202eeaed
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
certificat viocr peste merluci 2026.signed.pdf
certificat viocr peste merluci 2026.signed.pdf
ID: bf45c575-e501-4cba-add5-6fc173535c7f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:56
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
declaratie conformitate carne porc vita cpl 10.2026.signed.pdf
declaratie conformitate carne porc vita cpl 10.2026.signed.pdf
ID: c6668839-3b17-4701-a7a3-8c75d9939b5c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
certificat curcan pascolina sv 2026.signed.pdf
certificat curcan pascolina sv 2026.signed.pdf
ID: d666a2b4-f119-45b5-a5c4-b37b0ae0bebc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:56
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 13:06
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
declaratie conformitate pui cpl 10.2026.signed.pdf
declaratie conformitate pui cpl 10.2026.signed.pdf
ID: d850582c-0dce-4d84-ae34-73ac5b0e7361
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
autorizatia san vet 2 auto 01.2029.signed.pdf
autorizatia san vet 2 auto 01.2029.signed.pdf
ID: ea608774-fe39-408e-85ac-79a07805c312
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 11:58
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
cerere declaratia anexa 7;8.signed.pdf
cerere declaratia anexa 7;8.signed.pdf
ID: fd654dcd-ad44-4b0f-a868-c03ce6f8d007
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 12:53
Data deschiderii:
20.08.26 08:09
2
Denumirea participantului:
"Premium Catering" SRL
Preţul ofertei:
35 514,50 MDL
Statut:
în aşteptare
Documentele de tipul "documente de calificare", "propunere financiară" și "ilustrare" vor fi vizibile doar atunci cînd oferta va obține statutul "în considerare".
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
certificat iso nivali 2029.signed.pdf
ID: 0bf1c7c0-d90c-45a4-958e-acd11c204e0b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
certificate, iso, contract_pasare argintie srl.semnat.pdf
ID: 100de37f-d789-4233-b288-e79eef369b1c
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
scrisoare de confirmare.signed.signed.pdf
scrisoare de confirmare.signed.signed.pdf
ID: 124954c6-540c-472e-94fe-99062e298280
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de porc.semnat.pdf
ID: 198bf385-91fd-403b-90da-9f6f9f1d253b
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie de conformitate - mezeluri fierte.semnat.pdf
declaratie de conformitate - mezeluri fierte.semnat.pdf
ID: 1d69c8ec-1a1e-4672-b69d-aef03932247e
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
certificat cont banca.semnat.pdf
certificat cont banca.semnat.pdf
ID: 32a96910-5bf5-40a8-86d8-f625cc5f82ae
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
certificat carne curcan 47th parallel.semnat.pdf
certificat carne curcan 47th parallel.semnat.pdf
ID: 5a5a58f8-6a30-4fa4-8246-5af4ea171a9a
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
procura pc - risnic igor 2026.semnat.pdf
ID: 5c6d1dcd-1ec4-413f-b5b5-1296dc98858a
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie de conformitate carne de vită.semnat.pdf
declaratie de conformitate carne de vită.semnat.pdf
ID: 6cad5acb-d61a-4d60-8d24-2a9042905b12
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
1_pdfsam_contracte; autorizatii; certificate.semnat.pdf
ID: 75bb6060-a067-4b45-9c70-c8b53658c00d
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
decizie, extras pc.semnat.pdf
decizie, extras pc.semnat.pdf
ID: 7c4215ff-232a-472e-a198-3fdb513b9f55
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie conformitate iso creativ.semnat.pdf
declaratie conformitate iso creativ.semnat.pdf
ID: 953124df-85b1-4421-879e-e011ccd2e306
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
declaratie de conformitate carne pui_curcan.signed.pdf
ID: a5108b40-7774-43ee-ac54-1855dd1f0f39
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
certificat fisc pc 19.08.2026.semnat.pdf
certificat fisc pc 19.08.2026.semnat.pdf
ID: aeee561b-8f3e-45ff-9654-122ed63c08bc
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
autorizatii sv transport 22.12.2028.semnat.pdf
ID: aff97bc7-f0e3-49ad-b35f-87ad0ac5d045
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
duae prim. pelinia.semnat.pdf
duae prim. pelinia.semnat.pdf
ID: c242944d-99c5-4679-8c07-e39f3e1e47d2
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
carticica medicala, certificat de instruire igienica.signed.pdf
ID: cb79c7fb-cba1-4a5a-847e-6884a1b31e4f
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
declaratie de conformitate preparate, specialitati, salamuri afumate.semnat.pdf
declaratie de conformitate preparate, specialitati, salamuri afumate.semnat.pdf
ID: dab533a9-f3b3-4a83-b1d2-f22e7fc1b224
Documente de eligibilitate
MSIGN
Data încărcării:
17.08.26 17:36
Data deschiderii:
19.08.26 15:42
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK