Selectaţi tipul procedurii
21665238
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
782 471,76 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 16:11 - 18 aug 2026, 16:05
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 16:05 - 28 aug 2026, 16:06
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Reparatia drumurilor locale in varianta alba
Informația despre anulare
Motivul anulării
string
Data anulării
1 sept 2026, 17:01
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6311, MOLDOVA, Leova, s.Băiuş, s Baius raionul Leova
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 15:48
Data ultimilor modificări
1 sept 2026, 17:01
Achizitii.md ID
21665238
MTender ID
CPV
45230000-8 - Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Servicii de reparatie si intretinere a stratului rutier la strazile din comuna s.Baius, raionul Leova_
Buget: 782471.76 MDL
Anulată
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK