Achiziţie publică
21665176
Lucrări de reparație în secția patologia sarcinii și urgențe obstetricale din cadrul centrului perinatal „Petru Stratulat”
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 14:13
până la 20.08.2026 14:30
până la 20.08.2026 14:30
2
Propunerea ofertelor
de la 20.08.2026 14:30
până la 03.09.2026 16:00
până la 03.09.2026 16:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
6 817 000 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 14:13 - 20 aug 2026, 14:30
Perioada de depunere a ofertelor:
20 aug 2026, 14:30 - 3 sept 2026, 16:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de reparație în secția patologia sarcinii și urgențe obstetricale din cadrul centrului perinatal „Petru Stratulat”
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2062, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Burebista, 93
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 14:06
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 15:00
Valoarea estimată (fără TVA)
6 817 000 MDL
Achizitii.md ID
21665176
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2062, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Burebista, 93
Durata contractului
21 sept 2026 14:13 - 29 iun 2027 14:13
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație în secția patologia sarcinii și urgențe obstetricale din cadrul centrului perinatal „Petru Stratulat”
CPV: 45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Metru patrat
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini_patologia sarcinii.semnat.pdf
caiet de sarcini_patologia sarcinii.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 14:13
ds_lucrari_patologia sarcinii.semnat.pdf
ds_lucrari_patologia sarcinii.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
10.08.26 14:13
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
GIESENA
Preţul ofertei:
5 263 057,12 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
03.09.26 16:56
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:00
lichiditate generala 2025.signed.pdf
lichiditate generala 2025.signed.pdf
ID: 03d15c1d-0a09-4d97-9b90-819a320575a7
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
sergiu rusnac_2025-2030.signed.pdf
sergiu rusnac_2025-2030.signed.pdf
ID: 04567342-4218-4401-b316-0350b6f0382e
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
aviz ast cons art engineering 2026-2027.signed.pdf
aviz ast cons art engineering 2026-2027.signed.pdf
ID: 1a16b2d4-704c-4610-a944-4bd99869a325
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
raport financiar 2023.signed.pdf
raport financiar 2023.signed.pdf
ID: 203cafc5-c6bf-450e-9749-9690c5c051e3
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat atestare madan vladimir.signed.pdf
certificat atestare madan vladimir.signed.pdf
ID: 25759029-3bce-4a91-8de8-31f78430958d
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
contract experienta ansp 02.signed.pdf
contract experienta ansp 02.signed.pdf
ID: 257e4993-8882-4ab6-a63c-1cc9e05d7a24
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
contract laborator 2026.signed.pdf
contract laborator 2026.signed.pdf
ID: 27817100-19d3-4eb3-8a5a-3d786c48e5ef
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
raport financiar 2024.signed.pdf
raport financiar 2024.signed.pdf
ID: 34082466-dd49-487c-9976-8c39d588f788
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
rosca laurian 2024-2029 dls nr 0869 din 12 06 2024.signed.pdf
rosca laurian 2024-2029 dls nr 0869 din 12 06 2024.signed.pdf
ID: 3410a59b-04cc-410c-8350-bfca12091b01
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
scrisoare recomandare ansp 02.signed.pdf
scrisoare recomandare ansp 02.signed.pdf
ID: 355b0eca-d45c-4a04-af37-e4912af17a0c
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
11.3. ds craijdan_2024.signed.pdf
11.3. ds craijdan_2024.signed.pdf
ID: 35c67172-d0d0-45eb-9969-69fa27b79563
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
11.1. i.ceban_ds_2024-2029.signed.pdf
11.1. i.ceban_ds_2024-2029.signed.pdf
ID: 464484e9-2bda-402d-a10e-9eef22d02c2f
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
2025_raport financiar_cons art engineering srl.signed.pdf
2025_raport financiar_cons art engineering srl.signed.pdf
ID: 55966a18-1f4e-4dab-99c3-6b4d6e0056ec
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
raport financiar 2025.signed.pdf
raport financiar 2025.signed.pdf
ID: 5a686504-d462-41df-9b23-ce968b203452
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
17. certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
17. certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
ID: 5af1ac89-e487-492e-aafc-4da41fd3e874
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
anexe la p-v de recepţie la terminarea lucrărilor bl.02.signed.signed.signed (1).signed.signed.signed.pdf
anexe la p-v de recepţie la terminarea lucrărilor bl.02.signed.signed.signed (1).signed.signed.signed.pdf
ID: 6bc0ca80-924c-47a7-8a70-1f8a93467abf
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
acord asociere.signed.signed.pdf
acord asociere.signed.signed.pdf
ID: 6fcac9d8-1601-4b21-b752-935243d8b070
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat inregistrare.signed.pdf
certificat inregistrare.signed.pdf
ID: 7177a5ed-61ae-4916-9a31-d6b9ed10d4fa
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
decizie de intregistrare.semnat.pdf
decizie de intregistrare.semnat.pdf
ID: 86859568-2c6b-4e4b-9645-08fbe4a140d2
Ilustrare
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
formularul anexa 29 (oferta).signed.pdf
formularul anexa 29 (oferta).signed.pdf
ID: 86f67213-f5e6-499d-8664-3196d081ce2d
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat racu ruslan.signed.pdf
certificat racu ruslan.signed.pdf
ID: 88a2409c-e1f6-4e4a-8924-000cb9d5a033
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
rosca laurian_2024-2029 rtls nr 0489.signed.pdf
rosca laurian_2024-2029 rtls nr 0489.signed.pdf
ID: 92ce369d-d8ff-47cd-b8d0-53511384bf88
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat iso45001.signed.pdf
certificat iso45001.signed.pdf
ID: 94426ac3-f403-4c78-8c46-30dfb501670f
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat giesena srl.signed.signed.pdf
certificat giesena srl.signed.signed.pdf
ID: 98787f3e-e0ef-49d8-800d-83ecec376fe4
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
extras din registrul de stat pj 23.04.2026.signed.pdf
extras din registrul de stat pj 23.04.2026.signed.pdf
ID: b2967af8-f23c-4855-a8b2-7184389c62e0
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat privind lipsa restantelor - 1507519.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1507519.signed.pdf
ID: b3a39adf-501e-423d-9ae5-355cf8061c97
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat iso9001.signed.pdf
certificat iso9001.signed.pdf
ID: b6656741-769c-49a0-8a38-330881958053
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
2024_raport financiar cons art engineering srl.signed.pdf
2024_raport financiar cons art engineering srl.signed.pdf
ID: b6f038cf-81fc-4b2b-acd8-09980b8b15f1
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat privind lipsa restantelor - 0957805.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 0957805.signed.pdf
ID: bf1a63a1-9ddb-4d50-825c-1523ace5a2df
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
2023_raport financiar cons art engineering srl.signed.pdf
2023_raport financiar cons art engineering srl.signed.pdf
ID: cf407405-04d0-4999-b44d-8dc81b73faab
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
extras din registrul de stat al pj 2025.signed.pdf
extras din registrul de stat al pj 2025.signed.pdf
ID: d203f76c-d7ac-4e51-a2b0-ee851d913ddc
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
declaratie pe propria raspundere imc.signed.pdf
declaratie pe propria raspundere imc.signed.pdf
ID: e2ed8f27-6a4f-4ce5-b56d-ba209c38f3af
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
poltchi ruslan 2025-2030.signed.pdf
poltchi ruslan 2025-2030.signed.pdf
ID: f2061d3d-eb69-4f4d-91e9-0b3aeae5ba96
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
certificat iso14001.signed.pdf
certificat iso14001.signed.pdf
ID: f82527b1-d5e9-47ce-8d7c-335ba1e11d4a
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
pv la tl bloc 02 ansp.signed.signed (1).signed.signed.signed.signed.signed.semnat.signed.signed.semnat (1).signed.signed.pdf
pv la tl bloc 02 ansp.signed.signed (1).signed.signed.signed.signed.signed.semnat.signed.signed.semnat (1).signed.signed.pdf
ID: f8f50041-23bb-4922-8877-53308fd4e422
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:54
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
Ilustrare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:55
Data deschiderii:
3.09.26 16:53
2
Denumirea participantului:
Varincom SRL
Preţul ofertei:
5 794 833 MDL
Statut:
Anulat
Alte temeiuri de respingere a ofertei
03.09.26 16:57
Motivul: Alte temeiuri de respingere a ofertei
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
certificate iso 2025.signed.pdf
certificate iso 2025.signed.pdf
ID: 11f85f41-93bf-4a72-9490-86ce5707dd81
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
deviz imsp patologia imc-15.signed.pdf
deviz imsp patologia imc-15.signed.pdf
ID: 185468c4-30fc-4b25-bb8c-6fe7fb6c7c3b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
raport financiar 2023.signed.pdf
raport financiar 2023.signed.pdf
ID: 1dce7f9c-333c-4c05-bfeb-a2280e2c06b9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
contract incercon 2026.signed.pdf
contract incercon 2026.signed.pdf
ID: 326b2d82-35fb-477d-b96d-fe8a91e04b77
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
raport financiar 2024.signed.pdf
raport financiar 2024.signed.pdf
ID: 36f14e0c-bb86-411f-b470-91f5dac67ab6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
grafic sectia patologia imc.signed.pdf
grafic sectia patologia imc.signed.pdf
ID: 4afedeb4-b056-43fa-a450-ec73a930e9b2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
certifcat de inregistrare varincom.signed.pdf
certifcat de inregistrare varincom.signed.pdf
ID: 5ae9b604-4221-4a53-a92d-794d24754392
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
do-9 camin nr.2 usmf.signed.pdf
do-9 camin nr.2 usmf.signed.pdf
ID: 63381755-baf7-47c2-8407-4ebf856e1559
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
extras din registrul varincom.signed.pdf
extras din registrul varincom.signed.pdf
ID: 667faefd-0a53-4171-bb79-cabc5ba3e815
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
certificate specialisti.signed.pdf
certificate specialisti.signed.pdf
ID: 7970aae8-2f73-48c1-9d98-e8dd9d8e5b2c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
situatii financiare 2025.signed.pdf
situatii financiare 2025.signed.pdf
ID: b35e77d0-d884-45a2-8e3c-f0e6e2e506a9
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
certificat privind lipsa restantelor - 1042450.signed.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1042450.signed.pdf
ID: b6bf21ba-96b3-49b0-9258-5626ee93999b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
duae 2026 licitatie.signed.pdf
duae 2026 licitatie.signed.pdf
ID: bb64e58d-6e1b-4eba-af92-6179dbeaf564
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
ordin de plata garantie 140000.signed.pdf
ordin de plata garantie 140000.signed.pdf
ID: ce846cef-c37d-468d-8704-cb943f9b8bdd
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
anexa 7-22 sectia patologie imc.signed.pdf
anexa 7-22 sectia patologie imc.signed.pdf
ID: dcf15c3b-3d38-446a-a62e-9092233a9fbf
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
varincom.signed.signed.signed.pdf
varincom.signed.signed.signed.pdf
ID: eadea543-fc58-476d-b4b8-66b2affb9757
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
2.09.26 17:24
Data deschiderii:
3.09.26 16:56
3
Denumirea participantului:
Adrika
Preţul ofertei:
6 370 350 MDL
Statut:
În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
recomandare viscomteh adrika.signed.pdf
recomandare viscomteh adrika.signed.pdf
ID: 079cca49-0176-4312-b773-011ecb6ef50c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
imsp boli contagioase copii.signed.pdf
imsp boli contagioase copii.signed.pdf
ID: 16f37592-93c8-431d-b7c1-2f10e42fe942
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
26. declarația beneficiarul efectiv.signed.pdf
26. declarația beneficiarul efectiv.signed.pdf
ID: 1870d326-1788-46bd-aab3-629bcf0a5305
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
20. declaratie cifra medie de afaceri 2023-2025 adrika.signed.pdf
20. declaratie cifra medie de afaceri 2023-2025 adrika.signed.pdf
ID: 269ef439-a71c-4779-8e75-ca3aa99fff4f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract antrepriza adrika vs dets world vision 04.09.2023.signed.pdf
contract antrepriza adrika vs dets world vision 04.09.2023.signed.pdf
ID: 295de4b2-54ee-480d-84f4-eebd60f8215b
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
recomandare singera.signed.pdf
recomandare singera.signed.pdf
ID: 29a82bf2-df13-4892-a7c3-8388f75c52fe
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
6. declarație privind valabilitatea ofertei_anexa 8.signed.pdf
6. declarație privind valabilitatea ofertei_anexa 8.signed.pdf
ID: 32cc9a2e-af20-4d70-9630-17e88885db85
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
referință boli contagioase copii.signed.pdf
referință boli contagioase copii.signed.pdf
ID: 386f039f-7bb7-486d-a161-576591cda42e
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
7. experiența similara interioare anexa nr.12.signed.pdf
7. experiența similara interioare anexa nr.12.signed.pdf
ID: 4307cc0e-e8c5-4440-ae58-472a732b2598
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract de antrepriza nr 95 din 09.07.2025 pua.semnat.pdf
contract de antrepriza nr 95 din 09.07.2025 pua.semnat.pdf
ID: 4aa3eb75-3eb6-4c43-9c75-27886dd91d5a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract antrepriza adrika vs dets world vison 15.03.2025.signed.pdf
contract antrepriza adrika vs dets world vison 15.03.2025.signed.pdf
ID: 52c89cb5-1865-4624-8e72-6dc4cc67626d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
23 certificat adrika 09.09.26.signed.pdf
23 certificat adrika 09.09.26.signed.pdf
ID: 56321d25-def0-4e25-8598-b0ffc0a7fff1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
scrisoare de recomandare sfanta treime.signed.pdf
scrisoare de recomandare sfanta treime.signed.pdf
ID: 5b4b0ee3-c590-49de-9beb-2e4217e96a86
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
referinta cs durlesti.signed.pdf
referinta cs durlesti.signed.pdf
ID: 639c9e54-6d09-4869-a749-e6a9195dd9fa
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
recomandare armata.signed.pdf
recomandare armata.signed.pdf
ID: 68ae2152-bc99-4af1-b792-df3e5072d0a2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
scrisoare de recomandare pretura riscani.signed.pdf
scrisoare de recomandare pretura riscani.signed.pdf
ID: 68fde76c-0d4f-47ee-b7c0-7f55430b22bf
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
4. grafic de executare a lucrarilor_anexa10.signed.pdf
4. grafic de executare a lucrarilor_anexa10.signed.pdf
ID: 6c6b8181-6fea-4e8f-893e-75a92e54d3af
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
13 certificate specialisti.signed.pdf
13 certificate specialisti.signed.pdf
ID: 6c81ca7c-f63d-48b2-ad57-3085234048c1
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
11. anexa nr.15 declaratie privind personalul (1).signed.pdf
11. anexa nr.15 declaratie privind personalul (1).signed.pdf
ID: 6febbcf4-0432-4376-9328-8fcd166bd7cc
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
referință transfuzia singe.signed.pdf
referință transfuzia singe.signed.pdf
ID: 7d59683f-dc84-4c3e-8b02-19620864ed1f
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:16
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
2.7 bilant adrika 2023.signed.pdf
2.7 bilant adrika 2023.signed.pdf
ID: 83568c1b-7b7c-431e-9bf8-3fd9bfc4dc28
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract de antrepriza 137 din 25.07.2025 institutul oncologic.semnat.pdf
contract de antrepriza 137 din 25.07.2025 institutul oncologic.semnat.pdf
ID: 90aa53a9-5eb4-41d5-b454-9bf943302791
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract dgmu circ.signed.pdf
contract dgmu circ.signed.pdf
ID: 94ea4452-1e38-42ad-88f6-4cab30e04d3a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract riscani alexandru cel bun.signed.pdf
contract riscani alexandru cel bun.signed.pdf
ID: 9f32f6ec-a58d-4086-b2d3-100902c9ca92
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
5. cerere de participare_anexa 7.signed.pdf
5. cerere de participare_anexa 7.signed.pdf
ID: a05cc02c-b05d-4a0e-afef-014c0ab00797
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
1 deviz imsp mameii.signed.pdf
1 deviz imsp mameii.signed.pdf
ID: a2da86f1-de15-44dc-92ab-96ea53ac199b
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
13. aviz ast adrika 2026.signed.pdf
13. aviz ast adrika 2026.signed.pdf
ID: b005bae9-79fb-4498-9819-66c259c6b965
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract pv moldexpo.signed.pdf
contract pv moldexpo.signed.pdf
ID: b58550fa-39fe-4196-a31e-718ab5de2fb5
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
9. anexa nr. 14 declaratie privind dotarile specifice adrika srl.semnat.pdf
9. anexa nr. 14 declaratie privind dotarile specifice adrika srl.semnat.pdf
ID: b98fd6e3-d10c-4fab-9d0d-a8f5e980b1e0
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
9 anexa nr.13 declaratia privind lista principalelor lucrari adrika.signed.pdf
9 anexa nr.13 declaratia privind lista principalelor lucrari adrika.signed.pdf
ID: bc5fe3da-2fe6-42dd-af5d-3f3fe9f134f6
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
2.7 bilantul 2024 adrika srl.semnat.pdf
2.7 bilantul 2024 adrika srl.semnat.pdf
ID: bf6b750b-bb18-457a-8d7e-22c37d8d952c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
18. lichiditate generală 2025.signed.pdf
18. lichiditate generală 2025.signed.pdf
ID: c5c88f52-7b51-4005-b6fd-381749aea12c
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
15. contract cu laboratorul 12.03.26.signed.pdf
15. contract cu laboratorul 12.03.26.signed.pdf
ID: c8f578b0-cf9f-49af-9ca9-0a8f6dd5cb3d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract judecatoria chisinau_.signed.pdf
contract judecatoria chisinau_.signed.pdf
ID: ca121dec-8f4e-4c5b-b96a-be9457247290
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
258 @@ adrika supraetajata partea ii contract de antrepriză.signed (1).signed.pdf_1.signed.pdf
258 @@ adrika supraetajata partea ii contract de antrepriză.signed (1).signed.pdf_1.signed.pdf
ID: cee2761a-78e1-4692-b30b-0ba93d61690a
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract crucea rosie clmx051324, renovation of mrcs office.semnat.pdf
contract crucea rosie clmx051324, renovation of mrcs office.semnat.pdf
ID: d7d4df21-478f-4715-b4eb-fa1ed9f8a653
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
recomandare omnicom.signed.pdf
recomandare omnicom.signed.pdf
ID: d83f4c59-ab82-43c6-9b49-10515612d57d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract dgmu alecsandri.signed.pdf
contract dgmu alecsandri.signed.pdf
ID: dde7e061-8ad0-4894-9447-770d2a12abde
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract ministerul apararii 14_376_.semnat.pdf
contract ministerul apararii 14_376_.semnat.pdf
ID: dfb1b8ae-df8c-45d6-aec7-3054cedfaf30
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
21. anexa nr.16 - subcontractanti - adrika (8).signed.pdf
21. anexa nr.16 - subcontractanti - adrika (8).signed.pdf
ID: e00b9abd-47db-4c89-be42-4f40b9b12269
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
contract antrepriza nr 161 din 29.09.2025 pua.semnat.pdf
contract antrepriza nr 161 din 29.09.2025 pua.semnat.pdf
ID: e832bf84-caf0-4097-a96d-504165980716
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
1 127410 adrika semnat.signed.pdf
1 127410 adrika semnat.signed.pdf
ID: edbfa23b-c6e4-43bb-8341-5c5629b967b7
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:16
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
scrisoare de recomandare judecatoria chisinau.signed.pdf
scrisoare de recomandare judecatoria chisinau.signed.pdf
ID: ee5a1f02-58ce-44c1-a4c5-b08cdc32b61d
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
19 situatii financiare 2025.signed.pdf
19 situatii financiare 2025.signed.pdf
ID: f119135c-986e-46cf-9a4c-6b59bd6e46da
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
22. anexa nr.17 asocierea (4).signed.pdf
22. anexa nr.17 asocierea (4).signed.pdf
ID: fa96368a-3c23-4049-bf3f-330e0a43c2a2
Documente de calificare
MSIGN
Data încărcării:
3.09.26 13:13
Data deschiderii:
3.09.26 16:58
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK