Achiziţie publică
21665078
овощи и фрукты
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 11:32
până la 15.08.2026 17:00
până la 15.08.2026 17:00
2
Propunerea ofertelor
de la 15.08.2026 17:00
până la 20.08.2026 10:00
până la 20.08.2026 10:00
3
Licitaţie
21.08.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
31 397 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 11:32 - 15 aug 2026, 17:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 aug 2026, 17:00 - 20 aug 2026, 10:00
Începutul licitației:
21 aug 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
овощи и фрукты
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7426, МОЛДОВА, Тараклия, с.Виноградовка, Vinogradovca, str. Comsomoliscaia, 5
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 11:24
Data ultimilor modificări
10 aug 2026, 11:32
Valoarea estimată (fără TVA)
31 397 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
313,97 MDL
Achizitii.md ID
21665078
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7426, МОЛДОВА, Тараклия, с.Виноградовка, Vinogradovca, str. Comsomoliscaia, 5
Durata contractului
1 sept 2026 11:31 - 31 dec 2026 11:31
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: шт.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare овощи 01 сентябрь 2026.signed.pdf
anunt de participare овощи 01 сентябрь 2026.signed.pdf
tenderNotice
-anunt de participare овощи 01 сентябрь 2026
10.08.26 11:32
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător.
2) Trimiteți în termen de 3 zile la adresa de e-mail AAP bap@tender.gov.md forma scanată a deciziei grupului de lucru.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
DUSA & CO
Preţul ofertei:
32 012,76 MDL
Statut:
Învingător
наименьшая цена
24.08.26 08:35
Motivul: наименьшая цена
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
certificat cont bancar.signed.pdf
certificat cont bancar.signed.pdf
ID: 100ddff5-c5d9-4a18-aac2-6c7ffa526b53
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
certificat de inregistrarea oficiala pentru siguranta alimentelor.semnat.signed.pdf
certificat de inregistrarea oficiala pentru siguranta alimentelor.semnat.signed.pdf
ID: 12bca323-eed8-4fe9-b00b-54f83bb8d818
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
declaratie-privind-valabilitatea-ofertei.signed.pdf
declaratie-privind-valabilitatea-ofertei.signed.pdf
ID: 37308369-723f-49fe-b911-2d799e33997d
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
raport financiar 2025.signed.pdf
raport financiar 2025.signed.pdf
ID: 4087c3be-e5c0-47e8-8fa3-cd530f7efdd3
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
verdeata patrunjel.signed.pdf
verdeata patrunjel.signed.pdf
ID: 49b4641b-f702-4527-ac76-a6bebebda3b3
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
mandarin, lamie, grey.signed.pdf
mandarin, lamie, grey.signed.pdf
ID: 4e6d4eb8-5154-4d87-9a73-f3d665ad1ac7
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:53
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:53
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:53
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
cert fisc 02.09.26.signed.pdf
cert fisc 02.09.26.signed.pdf
ID: 6eeeee41-7789-45f5-ac73-cec75b9d3efd
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
formular_informativ_despre_ofertant_f3.3.signed.pdf
formular_informativ_despre_ofertant_f3.3.signed.pdf
ID: 906ac501-6f13-4b56-a5ae-a34ccad25d4b
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
lamie portocale 07.06.26.signed.pdf
lamie portocale 07.06.26.signed.pdf
ID: 97b967ef-6c3e-41b9-acdf-186e8c64faeb
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
castraveti 15.06.26.signed.pdf
castraveti 15.06.26.signed.pdf
ID: a4d3be47-3014-42ba-bdb4-9cde3929ee87
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:53
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
autorizatie pt transport bwx 549.signed.pdf
autorizatie pt transport bwx 549.signed.pdf
ID: ae87d7a8-316b-4f6b-8c00-987072f85870
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
calcev fisa medicala 2025.signed.pdf
calcev fisa medicala 2025.signed.pdf
ID: b0ecb13a-75d2-48fa-a696-01ce935317f1
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
certificat de inregistrare.semnat.pdf
certificat de inregistrare.semnat.pdf
ID: bff99e79-0fab-4880-bd16-4ee7d6e282ed
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
autorizatie sanitar - veterinar de functionare (depozit).semnat (1).pdf
autorizatie sanitar - veterinar de functionare (depozit).semnat (1).pdf
ID: c2aefd35-32dd-4c9d-813d-1967643309a5
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
certificat de instruire medicala.signed.pdf
certificat de instruire medicala.signed.pdf
ID: dba17a27-0c9f-4b44-b5b2-8ebab244c034
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:54
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:53
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
declaratie privind conditiile de livrare.signed.pdf
declaratie privind conditiile de livrare.signed.pdf
ID: f9915412-6072-493f-bf84-3159590cc880
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
cerere-de-participare-1.signed.pdf
cerere-de-participare-1.signed.pdf
ID: fde29850-b237-470f-979c-9072c3216e38
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
19.08.26 20:52
Data deschiderii:
20.08.26 10:00
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK